Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért jelölgetnek be egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelölgetnek be egy lány barátjai?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki eléggé tetszik, és szerintem neki is én. Az elmúlt 1 hétben elkezdtek bejelölgetni a barátnői, nem tudom hogy ez most miért. Tesztelni akar?

2021. dec. 14. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem úgy vették hogy bekerültél a baráti körükbe nyugottan jelöld vissza akkor tesztelnek ha olyanokat írnak
2021. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az a lány nem tudja hogy nekem tetszik és nagyon messze is lakik. egyáltalán nem ismertem a barátnőit meg senkijét, úgy tudtam meg hogy a barátnői hogy rákerestem interneten.
2021. dec. 14. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Abból ha vissza jelölöd nem lehet baj de ha nagyon furcsa az eset kérdezd meg a barátnődet hogy menyire ismeri ezeket a lányokat vagy hasonló amugy az 1. Vagyok
2021. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel tetszel neki, tuti hogy mesélt a barátnőinek rólad. És gondolom a barátnői nekiálltak "nyomozni" rólad pl. olyanokat hogy van e barátnőd.
2021. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az okot nem tudom, de nyugodtan jelöld vissza őket. Idővel úgyis kiderül, ha akarnak valamit.
2021. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak azokat jelölöm vissza, akiket ismerek. Ha nem találkoztam velük soha, miért jelölném vissza?
2021. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szóval a lány (aki tetszik, és szemezgetek vele már egy ideje) annak a barátnői jelöltek engem be Instagramon.

1. Nagyon messze laknak, személyesen egyszer sem láttam, csak interneten.

2. Ennek a lánynak én egy közeli ismerősét se ismerem/ismertem, úgy tudtam meg, hogy az a 3 lány aki bekövetett a barátnői, hogy picit utánakutattam.

Ezt csak azért írtam le hogy picit világosabb legyen mindenkinek.

+ egyik sem írt semmit, visszakövettem őket, kiváncsi leszek mi lesz a folytatása ennek.

2021. dec. 15. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a legvalószínűbb, hogy nyomoznak utánad, mert a lány mesélt rólad. Így az is valószínű lehet, hogy tetszel neki. De persze ezek csak feltételezések, nem biztos, de mást el se tudnék képzelni.
2021. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!