Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha tudom, hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tudom, hogy az exem rosszul bánt velem az utóbbi hónapokban, de úgy szakítottam vele, hogy még szerettem? Osztálytársak vagyunk, minden nap látjuk egymást.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az exemmel 1,5 évig voltunk együtt, azelőtt évek óta legjobb barátok voltunk. Nagy csalódás volt, mikor több, mint egy év után a kapcsolatunkban elkezdett elhanyagolni, önző, gyerekes módon viselkedni, tiszteletlenül bánni velem. Természetesen én, a folyamatos megbocsátással mindig toleráltam ezt, egy bizonyos ponton viszont már éreztem, hogy túl sok.

A barátaim (még a közösek is!) mind örültek neki, mikor szakítottunk, hiszen tényleg eléggé leamortizált a kapcsolat... Fogytam, gyengültek a körmeim, stb... Eszméletlen, hogy mennyi lelki seb megnyilvánult fizikailag is!

Szakítottam vele, mikor cserben hagyott egy mindkettőnk számára igen fontos esemény közben, és másnap már tudta magától is, hogy elrontotta.

1 hónappal a szakítás után elkezdtünk ismét beszélni. Én sok-sok dolgot sikeresen rendbetettem az életemben a szakítás után, valahogy kisimultam, ő pedig egyre csak csúszott le lelkileg. Az első ilyen beszélgetés végére rájöttem, hogy mennyire megbánta ahogy bánt velem, és azóta is sokat beszéltünk a dologról, egyértelműen vissza akar szerezni.

Nekem is hiányzik, de azt érzem nem tudok hinni abban, hogy nem csak azért vagyok ilyen értékes most a szemében, mert elérhetetlen vagyok. Félek, ha visszafogadom újra lerombol és megint előjönnek a régi viselkedések, stb...

Nem tudom, mit tegyek... Csak nyugodt és boldog szeretnék lenni, de nem tudom kiverni a fejemből a gondolatot, hogy elmenjünk együtt a karácsonyi vásárba forralt borozni, korcsolyázni... Mindent vele szeretnék és azt érzem, nem fogok tudni szeretni utána már senkit...

Nem tudom, hogy az idea hiányzik "rólunk", vagy az, hogy ténylegesen vele lehessek. Mert őszintén szólva, az utóbbi időben a vele való lét nem olyan volt, mint amilyenre én vágyom egy kapcsolatban...



2021. dec. 15. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

"tényleg eléggé leamortizált a kapcsolat."


Akkor örülj neki, hogy megszabadultál tőle.

2021. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Éretlen. Csajozik.

Ne sírj utána. Előtted az élet.

Ne vele menj vásárba, hanem a barátaiddal.

2021. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

"az exem rosszul bánt velem" "még szerettem"

Miért szeretted?

Őt sajnálod, nem magad, még mindig ő tett tönkre.

2021. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem jó fenntartani bármiféle kommunikációs csatornát szakítás után.

Azonnal tiltani mindenhonnan ( osztálytársat is lehet, én is voltam ilyen helyzetben)

Fogadtam vissza én is exet, hittem benne, de pár hét után minden ott folytatódott ahol abbahahytuk. Amint visszaszerzett, máris nyeregben érezte msgát.

Kutyából nem lesz szalonna.

2021. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó lett volna minden, még együtt lennétek. Nem hiába volt az a szakítás. Beszélgessetek nyugodtan, de ne kezdd újra vele, mert előbb-utóbb megint előjönne a szakítás oka.
2021. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!