Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valóban én kezdeményeztem ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban én kezdeményeztem ezt a veszekedést? Én voltam a hibás?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy nem akarom magam jobbnak beállítani ebben a kérdésben! Csak már kezdem úgy érezni hogy túlreagálom.


Előzménynek leírnám, hogy a barátom mostanában 20-21 óra körül már lefekszik aludni. Én meg kb 2 órával később.

A tegnap előtti napon se lett volna másképp. Viszont én megkértem hogy várjon egy 30 percet, gyorsan elvégzem az esti rutinom (fürdés, fogmosás). Odaírtam azért hogy nem baj ha bealszik, úgy is tudom hogy ilyenkor már álmos. A szüleim szóltak hogy szabad a fürdő, gondoltam akkor el is intézem. A barátom mondta hogy szivesen megvár. Közben a messengerem kifagyott, úgy hogy instagramon írtam neki hogy végeztem, itt vagyok. Nem írt vissza, én meg átpörgettem az instagramom. Találtam egy videót és átküldtem neki.

Eközben viszont már írt a barátom.

Azt írta hogy "Ennyi a reakciód erre? Pedig 30 perce fent vagyok mikor te azt mondtad ismersz és úgyis bealszok. Az komoly" (Ez nála egy nagyon lenéző kis mondat.)

Én meg ugyan ebben a stilusban válaszoltam neki. Elvégre ő mondta hogy szivesen megvár, nem könyörögtem neki érte.

Innentől kezdve 2-3 órán keresztül veszekedtünk, amiben a legtöbb "megszólalásom" az volt hogy: Higgadj le.

Utána meg kezdett már a részéről átmenni hisztibe. Minden apró kis dologba belekötött. Mondtam hogy, higgadjon le,kérjen bocsánatot én szivesen megvárom.

10 percre ott hagytam (a veszekedés közbe), gondolván majd tényleg lenyugszik és átgondolja. Ezzel mégjobban felidegesítettem. Viszont ezután már én is ideges lettem. Aztán leírtam neki pár üzenetben, hogy teljesen tönkre tesz a folytonos veszekedésekkel és az indokolatlan hisztikkel. Elkezdett isteníteni hogy milyen csodálatos ember vagyok és mennyire szeret stb. Utána meg ugyan úgy szidott még 20 percig😅

Amikor meg végre abba hagyta elköszöntünk. Bocsánatot kért.

Másnap meg úgy tett mintha semmi sem történt volna. Egész nap "aranyos" volt. Eszébe se jutott hogy pár órával ezelőtt még szidott. Ma meg vett nekem a kedvenc játékomba egy kiegészítőt és mondta hogy, "Bocsi ajándék".

Viszont ezzel el is intézte, nem is akarta megbeszélni.

Nem vagyok haragtartó, de ez mégis megragadt bennem. És nem tudok túljutni rajta.

Csak megy minden úgy ahogy eddig..."jajj így szeretlek úgy szeretlek"



2021. dec. 18. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ne törődj vele, amíg veszekedtek addig jó, legalábbis a mondás szerint :d
2021. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz ezt egy ember hibájának tekinteni, hiszen mindketten benne voltatok. Viszont az fura, hogy egy ilyen apróságon ennyire összekaptatok.
2021. dec. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

A virtuális kapcsolattartás tele van csapdákkal. Az egész úgy abnormális, ahogy van.

Hiányzik a legfontosabb: a metakommunikáció, ami mindent visz.

2021. dec. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3. Egyetértek.

Sőt sokszor kép se, hang se, csak betűk.

2022. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!