Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a motorosok?

Figyelt kérdés
Én most nem azokra a motorosokra gondolok akiknek babettájuk, simsonjuk van stb. Hanem sport motorjuk van. És a motoros fiú is jól nézki.

2021. dec. 20. 12:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Leginkább semleges a dolog a szememben. Mármint nem előny nálam.
2021. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Én a motorokat szeretem, nem kifejezetten a motorosokat:)
2021. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Az hogy hogy viszonyul a motorhoz az számít nálam.Ha nem csak felvágásból,csajozás miatt van neki hanem azért mert szeret motorozni és szívesen megtanit engem is akkor az azért bejön.:D
2021. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem igazán számít az én szememben, nem érdekel, én nem motorozok. Viszont egy sportmotor szerintem sokkal felvágósabb, mint egy hétköznapi közlekedésre alkalmas egyszerű kismotor, pl. Simson. Szóval látatlanba azt mondanám, hogy egy sportmotoros srác valószínűleg nagyobb eséllyel lesz számomra visszataszító, mint egy kismotoros.
2021. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a kismotorosok a visszataszítok.
2021. dec. 20. 15:49
 6/24 anonim ***** válasza:
5%

Nekem is kismotorom van, a garázsban pedig egy 2005 évjáratú slk áll,

családinak meg egy Peugeot 406 van.

2021. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Két barátnőmnek is a motoros fiúk a mindenei. Szóval vannak ilyen lányok akik kifejezetten erre buknak.
2021. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Az egyik családtagom kerekesszékbe kényszerült, miután egy motoros balesetben elvesztette mindkét lábát. Továbbá tanuja voltam egy szintén durva motoros balesetnek is, azaz nem örülnék, ha a barátom motorozna. Nem akarnék mindig azon aggódni, hogy mikor esik baja...
2021. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Haver, szerintem már alapból nem vagy sinen a lányoknál ha ilyen kérdést teszel fel... Volt már minden féle motorom, simsontól mz-n át nagyobb sportgépig is, de soha nem azon agyaltam hogy melyik csajnak jövök be a motor miatt. Vagy bejövök neki, vagy ha csak a motor jön be akkor offos nálam a csaj. Engem ne egy motor vagy kocsi alapján itéljenek meg, ugyan olyan nagy pofával szállok ki egy trabantból mint az A6-ból.

Egyébként a nagymotoros karrierem jelenleg szünetel, kocsival járok meg az egyik simsont meghagytam és néha nyaranta megyek vele pár kört. Kicsit értem fejben és már nem az számít hogy hol tudok 150-160 al menni hanem hogy élvezzem a tájat. Az, meg hogy kinek jön be a csörgős simsonom pont lesz*om, amelyik csajnál van esélyem egy sportgéppel annál a simsonnal is van, mert a dumámmal úgyis megveszem :D

19/F

2021. dec. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
En nagyon szexinek találom amúgy a motoros pasikat, az oltozeket is amit felvesznek hozzá, meg a normális motort is nem az ilyen kisebb motorokat vagy simsont pl mert lehet, hogy motor de én nem tartom annak, az minden csak nem szexi.
2021. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!