Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy ilyen?Mi tévő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ilyen?Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Barátomal több mint 1 éve vagyunk együtt.

Meg mondja mit vehetek fel meg mit nem.Nem viseli el a fiú barátaimat,akik már több éve a barátaim.Fèltèleny mindenkire, tegnap unokatesóm akarta megverni mert szerinte rám mászott pedig csak meg fogott hogy ne csússzak el a jeges/havas úton.Többször is mondtam neki,hogy ez így nekem nem jó bele fogok ebbe örülni és hogy változtassunk,de hiába mert minden ugyan olyan.



2021. dec. 22. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én mostani párom, pont ez miatt dobta a pasiját. Pont ilyen volt, csak ő még követte is, meg meg kellett neki adni a facebook jelszót meg az instagram jelszót, ő ennyire volt féltékeny. Lánynak elege lett és dobta is.


Mióta velem van, ilyen gondja nincs. Meg van a bizalom, ha találkozik valakivel, vagy ha ír neki valaki, vagy ha felhívja valaki mindig elmondja. Nincs szükségem a telefonjára egyáltalán.


Én megtanultam, ha engem választott nem leszek féltékeny. Mert tudom, a féltékenység tönkreteszi a kapcsolatot. És neki is ennyit kellene megértenie: Megéri-e tönkretenni a kapcsolatát a semmiért(mint a féltékenység).

2021. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipli
2021. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A válaszolók 95%a azt fogja mondani hogy hagyd ott, mert egy nárcisztikus kis önbizalomhiányos pöcs.

De erre úgysem hallgat senki soha.

Megbeszélni nem tudjátok mert akkor talán még jobban elkezd zsarolni érzelmileg.

Ennek csak egy vége lehet, a szakítas. Az meg már rajtad múlik, hogy mennyire leszel érzelmi roncs mire szakítotok. Ha most dobod, akkor még talán nem rombol le teljesen. Ha meg hagyod, hogy úgy irányítson mint egy kutyát, akkor 5 évvel később annyira leépít, hogy lehet sosem leszel újra ép.

Ami azt illeti az ilyen kapcsolat kicsit sem ritka. Nagyon sok pasi ilyen, de a vége mindig ugyan az.

Idővel dobják őket, ekkor bepánikolnak és visszakúsznak. A lányok meg persze tárt karral várják vissza.

Megpróbálhatod neki elmagyarázni, hogy nem vagy a kutyája meg a szolgája sem, de ez sosem jön be. Vagy még rosszabb lesz a helyzet, vagy megjavul egy hétre, aztán visszatér a paranoid önbizalomhiányos szűz kisfiú.

2021. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyazz a feltekenyekkel, mert az ember magabol indul ki! Aki gyanakvo, az lehet, hogy teged is siman megcsalna ha lehetoseg adodna. Így persze, hogy féltékeny, mert ő ezt csinálná
2021. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A telefonomat is át szokta nézni, pedig tényleg soha nem titkolok semmit.

Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek!

2021. dec. 22. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kitenném. Ki az az elvetemült, aki egy unokatesót vádol meg fogdosással? Szabadulj meg tőle, minél hamarabb.
2021. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kapcsolatban vagy valakivel nem azt jelenti, hogy a tulajdona is vagy..


Nem valószínű, hogy meg fog változnin ha a történtek után nem sikerült neki.


Érdemes elgondolkodnod, hogy erre vágy e, mert ha nem, nem leszel boldog vele.

2021. dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Féltékeny, én is ilyen voltam, mi tavkapcsolatban vagyunk, sok fiú barátja van, egy ideig nyomozgattam a háta mögött, de pont előttem történt egy szakítás ez miatt, azóta megtanultam, hogy kár feltekenykedni, mert jobb nem lesz tőle semmi. Próbáld megbeszélni vele, hogy bízzon benned, mert durva viták lehetnek belőle és a végén még fogod utálni ez miatt.
2021. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésedből ítélve, van oka rád féltékenykedni.
2021. dec. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!