Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem szeretem a barátomat, van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a barátomat, van esély rá hogy megszeressem?

Figyelt kérdés
Nagyon hirtelen jött a kapcsolat, ő egy csók miatt úgy veszi hogy együtt vagyunk, de ő egy nagyon rendes nagyszívű figyelmes fiú ennyit sosem törődött még senki velem meg ahogy hozzám áll én azt mondanám hogy ő a tökéletes de egyszerűen nem szeretem és nem is érzek iránta semmit de ő túlságosan gyorsan előrehalad a dolgokkal én meg nem akartam megbántani ezért nem szóltam neki, előző barátomon nem vagyok meg túl mert őt még azóta is szeretem és szerelmes vagyok belé, lehetséges hogy érezni fogok iránta valamit? Vagy ez lehetetlen ha már az elején sem érzek? Fogalmam sincsen hogy közöljem ezt vele de muszáj leszek amíg még friss a "kapcsolat" tudna valaki tanácsot adni?
2021. dec. 22. 22:06
1 2
 1/12 greyimpasse válasza:
100%
Szépen közlöd vele, hogy 'ne haragudj, de úgy érzem, még a volt barátom iránt vannak érzéseim'. Ne hitegesd, ha eddig nem éreztél semmit, így mindkettőtöknek rossz. Jobb, ha gyorsan lépsz, annál rosszabbul fog esni neki, minél tovább húzod.
2021. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem fogsz érezni iránta semmit, különben már éreztél volna. Inkább mondd el neki, így mindkettőtöknek jobb lesz.
2021. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Szakits vele, es keress vegre egy olyan pasit aki le$zar!
2021. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy aztán az álombarátnő! Hagyd a szerencsétlent, minél tovább csinálsz belőle bolondot, annál jobban teszed majd tönkre.
2021. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik lány barátom is úgy ment bele az első kapcsolatába, hogy nem volt szerelmes. 2 évig együtt voltak, mert hamarosan beleszeretett. Van esély, ne aggódj, de egy idő után valóban nem érdemes tovább húzni, ha mégsem jön össze.
2021. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje vagy benne mar ebben az uj kapcsolatba?
2021. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2 napja vagyok a kapcsolatba, es tudja hogy meg nem leptem tul exemen
2021. dec. 22. 23:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megbeszeltetek hogy jartok mostnatol vagy csak tortent 1 csok? Es akkor o hiszi csak azt?
2021. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Tudod a kora középkortól a 20.századig Európa hegemóniáját, hatalmi egyensúlyát az érdekházasságok adták. Ez úgy működött, hogy a két ifjút már 15-16 évesen összeadták, majd 1-2 év múlva már biztosan volt gyerek is. Tehát akkor ezekből a házasságokból született gyerekek nem is igazán szerelmes szülőktől születtek? A válasz nem, bizony SOK szerelem gyerek született így. Az ifjú pár bizony nem ismerte egymást, majd egy kicsit hosszabb periódus után érezték mintha megszerették volna egymást. Ezért is kellett 1-2 év az első gyerekig, amikor már kellően megismerték, megkedvelték, megszerették egymást, onnantól kezdve már nem is bánták hogy erőszakkal összeadták őket. Ezzel most nem szeretnék töri órát tartani, azt tartok eleget a suliban, csupán azt szeretném mondani ezzel a kicsit száraz szöveggel, hogy ismerd meg a lelki világát, hogy így igazából mi is történt vele az élete során, és hogy így általában érdekesnek találod-e őt a személyisége miatt. Ha ezekhez a belső értékekhez vonzódsz, akkor hidd el a kapcsolat szexuális részével már nem lesz gondod! Mivel (tapasztalat) nem elsősorban a külső alapján esel szerelembe valaki iránt, hanem a belső értékei miatt. Összegezve: azt javaslom tégy egy próbát. Beszélgess vele valamiről, teljesen mindegy, de az ilyen személyes dolgok a legjobbak, így tudtok közelebb kerülni egymáshoz. És ezt kb 1-2 hónapig csináld! Hidd el, én is így találtam életem szerelmére, akivel már 2 éve házasok is vagyunk. Szóval 1-2 hónapig legyen az ismerkedős fázis, a többi utána is ráér. Ha már most ilyen jellemzést írtál róla, akkor valami ki fog alakulni, csak türelmesen, lassan kell haladni, mondom előbb ismerkedni 1-2 hónapig! A döntés persze a tiéd, ez csak az én javaslatom, ehhez hasonló helyzetben voltam én is, már írtam hogy milyen szerencsésen folyik jelenleg is a kapcsolatom.


- csak egy átlagos, 27 éves, töri-föci-kémia szakos középiskolai tanárúr.

2021. dec. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben elmondanám ugyan ezeket a jó pozitívumokat a srácnak (feltéve ha még nem tetted), és hozzá tenném, hogy haladhatnátok lassabban ha neked ez szükséges.


Ha kérdezi, hogy mi ennek az oka akkor az exedet szóvá se tedd. Csak mond meg neki, hogy minden olyan gyorsan történik,neked meg időre van szükséged (vagy valami hasonlót).


Nem tudja neked senki sem garantálni, hogy bele fogsz e valaha szeretni, de ez ideiglenes alternatíva számodra.


Ha megfelel a srác (leírásaid alapján), akkor bölcs dolog úgy alakítanod, hogy feleslegesen ne menjetek szét, mert jelen pillanatban ezt érzed.


Adj időt magadnak, érzéseidnek és neki. Tudni fogod, hogy ő e az igazi, ha eljön az ideje.

2021. dec. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!