Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam meg egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy fiúnak hogy nem akarok össze jönni vele? Mert nem akarom elviselni többé azt a fájdalmat ha szakításra kerülne a sor! Szeretem őt annyira hasonlóak vagyunk, és ilyent még egyik pasimnál sem éreztem. Ő is szeret.

Figyelt kérdés

2021. dec. 23. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Lol:')

Nem akarok veled összejönni.

2021. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, ha jól értem: Szereted a fiút, ő is szeret téged, de nem akarsz összejönni vele, mert nem akarod átélni a szakítás fájdalmát?


Nos, sehogy. Ennél nagyobb butaságot nem is csinálhatnál. Ha szeretitek egymást, jöjjetek össze. Ne törődj azzal, hogy mi lesz később. Koncentrálj a mostra, a mára, ne gondolj a jövőre. Igen, lehet, hogy szakítotok, és igen, lehet, hogy fájni fog. De ezzel a döntéssel most elválasztod magad a boldogságtól. Ne félj belevágni dolgokba azért, mert lehet, hogy rosszul végződik! És ez nem csak erre a helyzetre igaz, hanem mindenre.


Ha nem sikerült, meggyőznöm téged, akkor tényleg csak annyit tudsz mondani, hogy nem szeretnél vele lenné, mert félsz a csalódástól. Bár az más kérdés, hogy ez gyerekes, és valószínűleg összetöröd a fiú szívét.

2021. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg ha szakítotok már nem fogod úgy és annyira szeretni.

Félni a "talán"-tól és a "mi lesz ha..."-tól a legnagybb baromság. Ennyi erővel utcára se menj, mert mi van ha elüt egy autó.

2021. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Most miért kellett lepontozni? Eleve hje kérdés.
2021. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 terminator9000 ***** válasza:
100%
Szeretem de nemakarok összejönni vele xD lefognak pontozni de ez szerintem fake
2021. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akkor szerintem okés egy párkapcsolat, lehet, hogy egész életedben boldog leszel vele, ha pedig szakitotok, akkor úgyis megváltozik minden amit érzel iránta. Ha most visszautasitod, lehet, hogy ő nem fog a dolgokhoz állni, ahogy te
2021. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5: Nem biztos, hogy fake, nekem is volt olyan ismerősöm, aki ugyanilyen okból nem akart kapcsolatot.
2021. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem utasítottak már el ilyen "indokkal". A legaljább legbunkóbb legmegalázóbb lekoptatás sem fájt annyira, mint ez.
2021. dec. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy mond meg, hogy igaz legyen és lehetőleg ne menjen el a kedve a csajozáástól 3 évre! nőknek ez elég nehéz.. és hátbadöfik az embert. De próbáld meg.

26/f

2022. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!