Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudok párkapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok párkapcsolatot kialakítani, mert túl gátlásos vagyok, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlős vagyok, de közben meg vágyok párkapcsolatra, szexre de nem tudnék levetkőzni valaki előtt, annyira szégyenlős vagyok. Hogyan gyógyulhatnék ki ebből?

2021. dec. 24. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán némi pozitív megerősítéssel...egyébként fiú vagy, vagy lány?
2021. dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat nem a szexnél kezdődik, főleg nem tini korban… majd ha oda juttok, simán levetkőzöd a gátlásaidat (meg a ruháidat) ne aggódj. Most arra koncentrálj, hogy normális, kedves fiút fogj ki. Legyél kedves, aranyos, barátságos, nyitott. És vedd észre, ha normális fiú van a közeledben, aki tetszene, nem kell a suli legnagyobb bikája után sóvárogni. Sokszor a gyémánt ott van a közvetlen közeledben, csak ő is ugyanolyan gátlásos, mint te.
2021. dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Önismeret fejlesztése, ha nagyon sérült vagy, akkor a traumák feldolgozása önsegítő könyvek, vagy terápia pl EMDR segítségével.

Menj sokféle társaságba, mert egy új társaságban az ember mindig esélyt kap, hogy kicsit másmilyen legyen, és ekként próbálja ki magát. Én is rettegtem tőle, hogy majd nem tudok levetkőzni a lányok előtt, de ez hülyeség, ha oda jut az ember, nem lesz gond. Épp csak odáig el kell jutni. :-)

2021. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz sok mindenkinél, hogy kapj pozitív megerősítéseket! Beszélgess sokat a szexről barátnőkkel/barátokkal vagy akár név nélküli idegenekkel is, pl itt!
2021. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!