Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Teljesen összetörte a szívem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összetörte a szívem, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A volt barátnőm 1 hónap után felbontotta a kapcsolatunkat 2 hónapja, azzal az indokkal, hogy nem szerelmes. A szakítás után még írt egy párszor, én is neki. Próbáltam és helyrehozni a kapcsolatunkat, de ez nem sikerült.


Volt egy nagyobb pár hetes szünet, amíg nem beszéltünk, majd megint írt, amikor mondtam, hogy akkor találkozzunk és beszéljük meg mi legyen, persze ő ezt lemondta. Pár nappal ezután megbeszéltük, hogy ettől független még beszélhetünk néha.


Az lett, hogy megint nem beszéltünk egy ideig, viszont ma írt boldog karácsonyt kívánni. Én ebből beszélgetni is elkezdtem vele, érdekelt mi van vele, de ő teljesen elkezdett velem genyózni, majd közölte, hogy sok vagyok neki. Erre én igazából kiakadtam és mondtam neki, hogy nem látom magam hibásnak semmiért, mert engem csak ő érdekelt és mindent próbáltam megtenni érte. És ha így látja, akkor hagyjon békén. Erre csak annyit mondott, hogy többet nem fog engem keresni.

Duplán rossz, hogy ez pont most, karácsonykor volt. Miért kell neki így játszadoznia? Ha ennyire közömbös és sok vagyok neki, miért gondol még rám, miért írogat?



2021. dec. 25. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ilyenek a nők, nem akarnak összeveszni senkivel sem. Te meg ne ragadj rá, vannak még rajta kívül is mások. Semmiféle emberi kapcsolatot nem szabad kizárólagosnak venni, aki menni akar, az menjen.
2021. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatból, bűntudatból, figyelemszerzésből szokták ezeket csinálni. Nem kellett volna már az első megkereséskor sem írni neki, egyébként pedig jól érezhető hogy te még nem vagy túl rajta (1 hónapos járás után furcsa, de majd az idő segít).


Hagyd őt, mintha nem is létezne már és lépj tovább.

2021. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Esélyem sem volt túl lenni rajta, mert mire már úgy éreztem nem fáj, mindig felbukkant valami újdonsággal, új reménnyel...
2021. dec. 25. 21:23
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Az ilyen nőnek egy dolog kell, leszopatni, meg csalni, kidobni, akkor hirtelen szerelmes lenne...majd öregen vagy amikor teljesen egyedül marad vissza sírja, hogy valaki törődjön vele "sok vagy nekem"... Úristen a szájába kéne szarni.
2021. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kell megtanulni. Nem reménykedsz, hanem tudod, hogy ő nem kell.
2021. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4 Ha valóban ilyen rossz személynek szűrted le ennyiből, az megmagyarázza miért nincsenek annyira barátnői. Nem hívják sehova, egy buliban sem volt még.


A kapcsolat alatt én szerintem rettentően kitettem magamért. Egyfolytában én mentem hozzá kocsival, körülbelül 2-3x jött Ő. Igazából ő nem is igazán alkalmazkodott hozzám.

2021. dec. 25. 22:39
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Már az első ilyen játszadozása után letiltottam volna.

Szórakozzon mással.

Nem a levegőbe beszélek, én is voltam már fülig szerelmes, és próbáltak érzelmileg engem is kihasználni, de van egy határ. Senkinek, ismétlem, senkinek nem fogok megalázkodni.

Ezt javaslom neked is, mert folytatni fogja ha hagyod.

Unatkozik, élvezi hogy játszik veled.

2021. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Kezdetben vigyázni kell, hogy ne legyél túl sok
2021. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le,szüntess meg minden kontaktot.

Ne reménykedj,az első hónap után kiderült hogy ő nem lesz képes többet érezni irántad. :/

Csak azzal tudod megelőzni hogy összetörje újra a szívedet ha nem hagyod hogy megkeressen.

Nehéz most,kell egy kis idő és újra jobban leszel. :) ❤

2021. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Egyszer próbáltam olyat, hogy kikövettem például, de akkor is rám írt, hogy hogy lehetek ekkora tapló.


Eléggé a padlóra küldött most ez. Pont karácsonykor kell velem így viselkednie… Minek ír akkor egyáltalán?

2021. dec. 26. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!