Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudok szakítani van kiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szakítani van kiút?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tapasztalatokra lennék kíváncsi..

Benne vagyok egy kapcsolatban 1,5 éve.. Van egy kisfiam de nem ő az apukája. alkalmi kapcsolatnak indult de végül komolyabb lett belőle... Én sosem akartam komolyan venni mert már az elejétől mondta hogy engem szeret de a kisfiamat nem tudja elfogani... De mint mondják az érzelmeknek nem lehet parancsolni.. Így ment ez egy darabig jól elvoltunk hétvégente találkoztunk, én azt hittem minden rendben van sosem voltam bizalmatlan még úgysem hogy tudtam nem egy hűséges típus sőtt..szeret vadászni.. De jött egy érzés és bele néztem a telefonjába.. Láttam nagyon sok üzenetet lányokkal de velük csak beszélgetett semmi extra de kiderult h akkor egy hónappal azelőtt meg csalt....számon kértem bevallotta és ígérte hogy többet nem fordul elő.. Vissza fogadtam de már nem tudtam bízni aztán elvoltunk megint de újból jött egy érzés bele néztem megint és kiderult hogy alkalmi kapcsolatot keres mellettem a hétköznapokra.. Itt már szakítottam zokogott és könyörgött hogy fogadjan vissza őszinte volt és elmondta hogy ne magamat hibaztassam nem vagyok kevés egyszerűen csak kell neki az hogy tudja kell még valakinek... Az az egyetlen egy baj hogy egyszerűen nem tudom ki lépni a kapcsolatbol pedig kézzel lábbal szabadulnék...tudom hogy ezt kellene tennem de egyszerűen annyira szeretem és még sosem éreztem valaki iránt így.. Mintha le blokkolnék mikor egy egy veszekedés után kérdezi hogy mit szeretnék akkor...es egyszerűen nem tudom ki mondani és még én kérek bocsánatot....voltatok már ilyen helyzetben? Hogy tudtatok ki jönni belőle?

Mások szerint tipikus narcisztikus személyiség amit persze én nem veszek észre de kezdem el hinni hogy tényleg így van és ezért nem tudok lépni. Volt már valaki ilyen helyzetben?



2021. dec. 26. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tini kapcsolatokban van a kérdés, de lehet csak rossz helyre lett rakva

Szerintem elég egyszerű a srác csak dugóturnét tart/akar, de amikor nincs semmi akkor te is jó vagy neki cserébe úgy tesz mint ha kapcsolatban lennétek. A gyerekedet nem fogja elfogadni ő is egyenesen megmondta, de te áltatod magad hogy ez majd változik, nem nem fog. Te se bízol meg benne mert megakarod nézni a telefonját, de tulajdonképpen valszeg csak megjátssza a kapcsolatot mert az biztos hogy nem gondol rád mint komoly kapcsolatra csak hétvégi ágypartnernek. Amíg meg vele "szórakozol" hogy biztos majd elfogadja a gyereket minta apa lesz és miegymás egyre halasztod az esélyét, hogy találsz egy olyan férfit aki téged is és a gyereked is szeretni fogja míg a mostani "párod" keresi a kalandokat te meg csak a jó megbízható dugópajti vagy akit az orránál vezet

2021. dec. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ma már a nárcisztikus kifejezést nagyon könnyen dobálgatják mindenkire, tehát annyira nem aggasztanék jelzőket másokra. Főleg 0 ismerettel, beleértve saját magad.


Még ha így is lenne, nem azért nem tudsz kilépni mert ő az, hanem mert neked vannak olyan mély problémáid, amik megakadályoznak ebben.


Van egy gyereked, akiért felelős vagy. Segítsen az kilépni, hogy ne akard hogy magát egy dugásnál többre nem tartó személynek tartson, hanem olyannak akinek vannak elvei, határai, gerince. Hogy szeretnél egy gyereket felnevelni úgy, hogy még te sem vagy felnőtt?


Olvass könyveket, cikkeket, nézz videókat a kapcsolatfüggőség és az önbizalomhiány témájában. Kapsz egy kis képet arról, hogy mik hiányoznak belőled. Utána pedig érdemes egy szakemberhez elmenni, akivel mélyére fúrtok a benned lévő gondoknak.


Ismétlem, gyereked van, akit értelmes körülmények között akarsz nevelni értelmes életre. Nincs már időd arra, hogy hülyeségekbe belemenj, mint a mostani "kapcsolat".

2021. dec. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a képlet. Te szerelemre vágysz mert az miatt nem is tudod őt elengedni. Ő pedig valmiféle komplexusban szemved, mert nem vagy neki elég. Igazából egymás gyengesége tart titeket egyben, és már tudja, hogy megbocsájtasz neki, innentől tudat alatt elkönyvelte, hogy nyert ügy van nálad. "De mint mondják az érzelmeknek nem lehet parancsolni" viszont önmagadnak tudsz. Kitudod őt dobni, szakítani is tudsz vele, valószínűleg fájni fog, de felnőtt nő vagy (gondolom), döntsd el mit vársz el egy férfitól, hogy mi az amire szükséged van mert ezek nélkül tapogatózni fogsz a sötétbe és azt fogsz találni ami éppen szembe jön. Döntsd el mit akarsz jobban, ezt amiben most élsz, vagy pedig konkrétan mást. Mert ha igen, akkor el kell kezdened cselekedni az érzelmeidet felül írva.
2021. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!