Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki hogy dolgozza fel a szakitást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy dolgozza fel a szakitást?

Figyelt kérdés
Fiuk elsősorban tőlletek kérdezem ti hogy dolgozzátok fel a a megcsalást ki mit csinál hogyan kötitetek le magatokat hogy dolgozzátok fel a traumát? 20/F

2021. dec. 30. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kreatív tevékenységeket végzek, elmegyek szórakozni a barátaimmal, ilyesmik. Annyi a lényeg, hogy folyamatosan csináljak valamit.
2021. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is munka, baratok, lazulás.


Az unnepek idoszaka borzaszto szakitas utan...

2021. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Sor haverok GTA lazulas ennyi majd jön másik csaj ne szomorkodj kistoki
2021. dec. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
tiktokon nézd meg szergejsturi videóit,majd ő rendbetesz. 🥰
2021. dec. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megvertem a csávót akivel megcsalt!Aztán a csajt elküldtem a halál faszába!
2022. jan. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5. kiégtem :D Akkor te szépen lezártad :D


Egyébkén én is nem rég lettem szingli

Tovább dolgozok, filmet nézek , eljárok hétvégen bulizni "egyedül" nincsennek haverok nem is akarok eddig az összes benyult,lehuzott,kibeszélt :D CSaláddal vagyok, vásololgatok



DE



KUR VA RA FAJ

2022. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
5. baromi jól tetted!!! Nagyon jól! Megérdemelte, remélem kitörted a gerincét is!
2022. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudok ebben segíteni,sajnálom hogy így jártál,de! A következő pároddal már okosabb leszel és tapasztaltabb. Ezt ne úgy érsd hogy az összes lány ilyen megcsalós krva és így állsz majd hozzá az új kapcsolathoz,hanem az elején tisztázd ezt vele. Én nekem az első kapcsolatnál eszembe jutott,hogy megbeszéljük ezt a témát. Tehát:


Én meg a párom,már az elején megbeszéltük(de szerencsére mindketten gerincesek vagyunk,tehát nem ilyen undorító férgek,akik csalják a másikat) hogy ha ilyen eszünkbe jut,vagy már nem érezzük jól magunkat egymással,akár ő,akár én akkor beszéljük meg,és ha lehet rajta változtatni,akkor próbáljuk meg,ha nem akkor békésen válljunk el. Mert ha így elváltok,nen kell ilyen kérdéseket kiírnod máskor a gyakorira,mert nem okoz akkora fájdalmat.


De szerintem jobb is,hogy megtette,keress másikat,mert ez egy undormány volt.

2022. jan. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most nem akarom védeni azokat a hapsikat,lányokat akiket megver valaki mert megcsalt,csak nem értem a logikát. Persze ha megerőszakolás más!!


De most a lány csalta meg a fiút. És te megverted a fiút igaz? Ha a csajod nem megy oda a fiúhoz,és nem csal meg vele,mert ugye szeret téged,akkor nincs ez az egész. Na de ha a fiú ment oda a csajodhoz,és ő lekapta a nődet,akkor felmerül a kérdés,a csajod miért nem küldte el a halál faszába a srácot? Hogy miért? mert nem is szeretett téged. Így hogy a csajt el küldted az jó döntés volt. De hogy a srácot megverted az nem.

2022. jan. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5. válaszolónak írtam előbb.
2022. jan. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!