Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most ettől szar ember vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ettől szar ember vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval hol is kezdjem... Volt szilveszteri buli, amin természetesen én is részt vettem. Volt ott több pár, az egyikőjükkel nagyon jóba lettem, és a csaj elkezdettnagyon nyomulni. Volt egy szoba ahova elmentem, hogy kicsit csöndbe legyek, mert már fájt a fejem. Egyszercsak megjelenik a lány, ésmegölel, amibe még nem volt semi furcsa, aztán elkezdett jobban nyomulni, próbáltam leállítani, hogy hátez alapból nem zavarna csak hát van barátja már sok ideje. Aztán egyszercsak lekapott. Mindkettőnkba volt alkohol, de ez szerintem nem mentség. Ezek után ott álltam leblokkolva, hogy mit csináljak most és aztán megint elkezdtünk csókolózni, de aztán mondtam, hogy ez nagyon nagyon nem volt jó ötlet szeri tem, meg ezek és kimentünk mindetten a szobából. A párja szerintem nem tud róla, ami megint egy kis baj. De az a rossz nekem, hogy én nem vagyok ilyen, és belegondoltam, hogy ha ezt megtudja a pali, akkor lehet szétmennek, és miattam. Nagyon rossz érzés. Szerintetek szar ember vagyok?

2022. jan. 1. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha ő smárolt le, akkor miért lennél re szár ember?
2022. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Baszki! Mikor kezdődik a suli?
2022. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

2-es!

Harmadikán már suli. Jó kérdés. Addig józanodik a tini, és gyötrődik.

2022. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"ha ezt megtudja a pali, akkor lehet szétmennek, és miattam."


Nem miattad. Már, ha megtudja.

Azért, mert a lány egy kis libanc, és elég neki néhány

pohár, és már csalja is a párját.

Remélem, nem akarsz ráhajtani, mert ő nem fog változni.

2022. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm, ezek egy kicsit megnyugtatóak azért.

#4 nem akarok ráhajtani. Most találkoztsm vele először, szerintem utoljára is, illetve én másik városban lakok mint ő.

2022. jan. 1. 20:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tartsd magad távol tőle.
2022. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Neki pár pohár is elég ahhoz, hogy ne bírjon magával. Neked több eszed volt, jól kezelted a helyzetet. Ne izgulj, nincs miért.
2022. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól kezeled a helyzetet egy szikra lelkiismeret furdalásod ne legyen. Felejtsd is el a francba. Nem te leszel az első sem az utolsó akinél ez a qurva bepróbálkozik a "párja" mellett. Az meg hogy ők miért mennek szét egy percig se érdekeljen.
2022. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Picit tiltakozhattál volna határozottabban is, de nem te vagy a fő hibás.
2022. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy hibás, a lány egy rıbanc, a párja meg tűri ezt. Még szerintem az is beleférne ha jól megdöngetted volna a lányt, mert ha ilyen akkor szépen továbblépett utánad és ment a következő srácra aki lehet nem ilyen lelkiismeretes.
2022. jan. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!