Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tegyek? Van barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek? Van barátom, viszont egyre közelebb kerülök egy lányhoz....

Figyelt kérdés

Nem olyan régen (pár hónapja vagyunk) együtt vagyok egy fiúval, aki nagyon,nagyon szeret engem. És elég sok ideje tetszett nekem, amit megláttam. De most hogy együtt vagyok vele nincs meg az "pillangók" érzésem a hasamban...

Szüleim is kedvelik őt, igazán rendes srác.

Közben megtetszett egy közelebbi lány barátnőm. Most először van ilyen, hogy egy lány tetszik nekem, senkinek nem is beszéltem erről.

Amikor a lánnyal vagyok, mindig el kap egy ilyen jó-féle izgalom. És még szeretném csókolni.

Szerintem a lány is kedvel engem.


(A szüleim nagyjából elfogadják a melegeket)


Egyszer arról beszélgettünk a barátommal hogy milyen jó lenne együtt megöregedni, fura lenne ha most hirtelen szakítanék vele :/


Mi tévő legyek? Várjak a kapcsolattal? Mi van ha megbánnám?


17L



2022. jan. 4. 20:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagyunk nélkül, meg* szeretném csókolni. Bocsi a helyesírási hibákért ...
2022. jan. 4. 20:32
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Először is szerintem rendezd magadban, hogy mit érzel, győződj meg 100%-ban,hogy szerelem-e amit a lány iránt érzel, vagy csak fellángolás, mert nem ugyanaz a kettő.


Ha a szerelemre hajazol inkább, akkor légy őszinte a barátoddal és mondd el neki, ne titkolózz.

2022. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem az első válszolóval. Én még csak annyit tennék hozzá, hogy ne azért NE szakíts vele, mert megakarsz felelni. Ha már szakítassz azért szakíts mert valóban nem szereted, mond el neki. De bizonyosdj meg róla, szemény szerint én nem szakítanék vele addig amíg meg lehet menteni a kapcsolatot.
2022. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm <3

Az a baj hogy kezdem elkészítési az érzéseim a barátom irányt :/

2022. jan. 4. 21:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Elkészítési * ez a nyomorult autocorrect...
2022. jan. 4. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg biszexuális, vagy leszbikus vagy, de az első tűnik reálisabbnak.

Először szerintem azt kéne letutiznod, hogy a kiszemelt lány miként viszonyul a saját neméhez. Gondolj bele, milyen rossz lenne, ha szakítanál a barátoddal, erre kiderülne, hogy a csaj full heteró.

Ha a lányt is érdekelné a dolog, akkor kell elgondolkodnod az érzéseiden. Ezután pedig már meghozhatod a döntést.

2022. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Szia szánalmas vagy szakíts szegény fiúval
2022. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

Pszichológus.

Borzalmas, hogy bedőltök ennek az aberrált, beteg divatnak.

2022. jan. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!