Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm 3 év után bevallotta,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 3 év után bevallotta, hogy már nincs rózsaszín ködben, viszont még mindig szerelmes belém??

Figyelt kérdés

Beszélgettünk erről, és rákérdeztem erre, azt mondta , hogy nyílván már nincs rózsaszín köd körülötte, de ő attól függetlenül úgy érzi szerelmes ugyanúgy.

Ez normális ? Én nagyon szeretem a mai napig ... szerelmes vagyok én is! De ha visszagondolok pl az első évre , akkor rá kell jöjjek , hogy akkoriban sokkal jobban “rajongott” értem, mindenbe engem làtott, velem akart minden percet tölteni, most meg azért már látszódik a különbség, hogy másra is több időt szentel. Meg már mondta is , hogy nem kell minden programot együtt csinálni.

Ez engem eléggé rosszul érint, de nem tudom, hogy ez normális e ? Minden kapcsolatban így van? Valóban szerelmes még?



2022. jan. 6. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen természetes. Szüleid?

Ha azt mondja, hidd el nyugodtan. Bizalom nélkül nem ér semmit az egész, akár rózsaszín, akár nem.

2022. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Ez normális, így szokott ez lenni.
2022. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Persze, ez normális. A hormon löket, amit az elején érez az ember kb 12 hónap után átalakul kötődést erősítő hormokokká. Ez is szerelem, csak nem az a rajongó, új dolog, hanem egy sokkal mélyebb, erős kötődés.
2022. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem érnek külön-külön is élmények, akkor bepunnyad és kiüresedik a kapcsolat. Megszokássá válik, amiből az egyik biztosan menekülni fog.

Teljesen normális, higy nem tölt veled minden percet.

2022. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális. A szerelem ettől még nem vész el, csak átalakul. Van egy átmeneti időszak, amikor az ember talán hiányolja azt a bizonyos rózsaszín ködöt, de aztán idővel rájön, hogy más formában ugyanúgy ott van a szerelem. Legalábbis egy tartós kapcsolatban.

Ne bántódj meg ezen, tök normális és jó dolog, hogy a barátnőd őszinte veled.

2022. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális!
2022. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Mit gondoltok lehet hosszú tàvú így a kapcsolatunk?

2022. jan. 6. 18:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Így lehet csak igazán. Ez már egy magasabb szint.
2022. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez teljesen normális.

(De amúgy a rózsaszín köd konkrétan a szerelmes állapotot jelenti, azaz üti egymást a két állítása.)

2022. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem rosszul fogalmazott. Nem azt kellett volna mondnania, hogy még mindig szerelmes beléd, hanem még mindig szeret.
2022. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!