Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 1, 5 eves kapcsolaton hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1, 5 eves kapcsolaton hogy tudom magamat túl tenni ha minden nap találkozunk mert egy osztályba járunk?

Figyelt kérdés
:)...

2022. jan. 6. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Ez mit jelent? Azért szakítottatok, mert jobb vele kapcsolaton kívül, mint benne. Akkor ne hiányozzon.
2022. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj mással ismerkedni, mással beszélgetni.
2022. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó volt vele együtt lenni de aztán össze vesztünk féltékenykedtünk mind a ketten próbáltam vele megbeszélni de soha se hagyta hogy végig mondjam. És hiányzik
2022. jan. 7. 06:48
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
"össze vesztünk", "soha se hagyta hogy végig mondjam" -- Épp ezért ne hiányozzon!
2022. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam éstudom, hogy pokoli érzés. Nálam az oldotta meg, hogy igyekeztem másra terelni a figyelmemet. Nagy ívben elkerültem ne szóltam hozzá nem néztem rá, nem hagytam hogy aközösemlékek bekontárkodjanak az agyamba. Viszont arossz tulajdonságait figyeltem! Olyan helyekre jártam ahol sok afú háthamegteszik valaki. Végül nem tudom, hogy zek segítettek e vagy az idő, de egy próbát megér.
2022. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!