Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sok 4 év korkülönbség, esetleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 4 év korkülönbség, esetleg gáz?

Figyelt kérdés
18 vagyok és megismertem egy 14 éves lányt. Nagyon érett gondolkozása van és eléggé egy hullámhosszon mozgunk. Mindig van téma, bármiről elbeszélgetünk. Ő is jól èrzi magát velem és én is vele. Őt és a szüleit nem zavarja a korkülönbség, felőle összejöhetnénk de én bizonytalan vagyok kicsit.

2022. jan. 8. 22:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
67%
Szerintem a lényeg, hogy jól érezd magad, mindegy hány év a korkülönbség. : )
2022. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
68%
Ha ő benne van és nem kényszeríted akkor nem lenne gond szerintem.
2022. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha a szülőkkel nincs harag, akkor nagy bajba nem kerülhetsz. Én személy szerint nem jönnék össze egy 14 éves lánnyal, de ha te jól érzed magad vele, akkor megpróbálhatjátok.:)

19F

2022. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg a lány szüleit, hogy nálatok sok-e a 4 év korkülönbség?
2022. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Arra azért számíts, hogy 14 évesen bármennyire is érettnek tűnik, egy idő után (legkésőbb 17-19 éves korában) le fog cserélni. Még nem élt eleget, még nem forrott ki (akkor sem, ha te úgy gondolod). Amúgy meg, ha nem lenne igazam, akkor a 4 év nem csak, hogy túl sok, de szerintem ideális is (pl. tiz év múlva, ha még mindig együtt lennétek)
2022. jan. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem rosszbol de 14 éves kislány nem érett, max te nem vagy érett és ezért érzed h ő érett. 4 év nem sok, de itt igenis sok, es cink.
2022. jan. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Itt még sok. Ha jól érzitek magatokat együtt ám legyen, de legyen csak annyi.
2022. jan. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem sok egyáltalán, 2 év múlva fel se tűnik :) a hugom es a barátja is pont így vannak, és én a barátom pedig 17/l es 22/f, szoval műkodhet siman :)
2022. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
82%
Szerintem sok az a 4 év, elvégre ő még csak egy kislány aki általanosba járt, te meg egy nagykorú
2022. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem sok. Hány olyat látsz már, hogy egy 14-15 éves jár egy 20+-sal.Persze egyáltalán nem ítélem el őket, szerintem ez teljesen elfogadott. Szóval ha te jól érzed magad vele, akkor hajrá ;)
2022. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!