Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem, akik jelenleg kapcsolatban vannak/voltak: Mikor érezted, hogy Ő az igazi?

Figyelt kérdés

Voltak kételyeid a kapcsolat elején, esetleg gondoltál rá, hogy szakíts a pároddal, még ha nem is volt rá nyomós okod csak úgy érezted lehet mégse Ő az igazi?

Miért döntöttél úgy, hogy mégis mellette maradsz?


Sokat segítenétek, ha leírnátok nekem tapasztalataitokat, mert a jelenlegi kapcsolatomban már minden érzés újnak számít és nehezen tudok ezeken kiigazodni. Gondolom másfél hónap kapcsolat után még nem meglepő, ha vonzalomnál többet nem érzek, de remélem, hogy ez meg fog változni, ugye?

Köszönöm a válaszokat!



2022. jan. 12. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Soha és hamar vége is lett mindig

Én olyan valakinél érzem,akivel soha együtt sem voltunk de valahogy mindig visszahozza a sors vagy nem tudom amikor már épp elfelejtem de soha nem jövünk össze mert mindig elmegyünk egymás mellett:(

De ha végre tényleg összejönnénk akkor nála érezném/érzem. A csók is tökéletes vele mint még soha senkivel eddig és egyszerűen nem tudom elfelejteni

2022. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

De kis aranyos ez a kérdés a tini kapcsolatok kategóriában. "Ő az igazi"

😍

2022. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben a korban nincs olyan hogy "Ő az igazi,,
2022. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!