Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szeret még azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még azért nem szakít ?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elég régóta vagyunk együtt( 3 éve ) . Egy ideje azt érzi már nem szerelmes, vagyis nem tudja.. ezért pár nap gondolkodást kért. De azt mondja szeret, és fog is örökre, meg ugyanúgy vonzódik. Voltam nála megbeszélni a dolgokat, sajnos nem a legjobb a kapcsolatunk elég sok a veszekedés, és sok a probléma, amin próbáltunk már változtatni. Viszont most úgy érzi belefáradt az egészbe, de voltam lent nála, és látszódott , hogy szeret.. csak próbálja távol tartani magát tőlem,pedig a nyakát is engedte megpuszilni, arra is azt mondta , hogy még mindig kirázza tőle a hideg. Meg mélyen néz a szemembe, és mondja ne nézzem már stb... szóval sok apró jel van, hogy még mindig szeret, de ő sem biztos az egészbe, meg hogy akarja e még a kapcsolatunkat. Szerinte már átalakult szeretetté a szerelme, viszont néha néha még ott a láng is, csak nem mindig. Ezt akarja magába tisztázni, az utóbbi időben elég sokat voltunk együtt, most nem kerestem 2 napig. Sikerült lebeszélnem a szakításról, ha valakit sikerül , akkor még ott vannak érzelmek igaz? Én nagyon szerelmes vagyok belé, szerintetek mèg ő is az lehet belém? Csak most össze van zavarodva ?

2022. jan. 21. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Kislány, aki azt hiszi, hogy csak a szerelem létezik és ha szereted a másikat akkor már felesleges együtt lenni. 3 év után nyilván elmúlik a rózsaszín köd.

Ja és a szexhez és a felizguláshoz nem kell érzelem.

2022. jan. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hosszabb szünetre van szükség, ha át akarjátok gondolni.

Kell ahhoz egy hónap is.

2022. jan. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát majd kiderül nem kell fontolgatni, ez sok probléma még adódhat bármiről ám! Egyébként a kapcsolatok legtöbbje olyan mint a piramis építés, egyetlen rossz követ veszel ki dől az egész. Szerintem nevezd el ezeket a köveket az érzelmeid listán, amit az ő elképzelései szerint valósítanál. 3 év az már elég, hogy felismerd a valódi énjét. Így lehet a bonyodalmakat kiaknázatlan. Mondom a lángot meg csak az élményekkel tudod korrigálni, de igen a kölcsönösség meg egy fajta lételeme. Elméletileg ha mindent jól betart az ember ám aztán felmerülő hiba. Amúgy hidd el nehéz kísérni valakit, mert az adott pillanatok alkalmai feszítik elő az érzelmi szálakat. Mondom egy nő manapság olyan mint zongora, olvasni kell rajta minden egyes hangjegyet.De ha már gondolkodik valamin, akkor már rég átmentél klasszikusból technoba. Zavaródás az még egyfajta kizökkentés az érzelmi erősségű véget.De van úgy megfigyelés hiába próbálsz az ő ritmusát követni változatosnak kell lenned de csak az ő érzelmeiben. De én ott voltam elcsodálkozva, amikor hitegetni próbált mármint. Annyit hozzá mondanék még nekem mondjuk eléggé félrecsúszot élményeim vannak és csak röhögőgörcsöt kaptam az eddigi próbálkozásaimon. Bevallom semmi komolyról nem szólt és akkor nem érti az ember elveszettséget sem. Tudom azt érzed el vagy veszve, mindig kedvében kell járni. Mondom ehhez viszont nem árt ha az emberi ismeri benne az érzelmi szálakat. Mondjuk én sok kapcsolatba nem látok bele de nem is akarok benne motorkálni. Ha értenék mindent tudnák segíteni mindenben én lennék a Paff a bűvös sárkány.
2022. jan. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, tiniknél a 3 év már matuzsálemi időnek számít, én nem tartom kizártnak, hogy egy kicsit rád unt, ne persze attól még szerethet.
2022. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, szerintem előbb utóbb úgyis vége lesz. Ha valamelyik fél már azon gondolkozik, akkor annak többnyire nincs jó vége. Lehet csak nem akar megbántani és nem tudja, hogyan mondja meg.. Próbálkozik, csak te rá vagy tapadva.. Bocs, de ez van sztm. Engedd el.
2022. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki időt kér már régen szar..sajnos.
2022. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!