Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha szeret leszokik a szerekről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret leszokik a szerekről?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel jelenleg mind a ketten többet érzünk de ő drogfüggő. Emberileg viszont nagyon a helyén van de félek hogy így sajnos ha végűl összeköltöznénk drogra menne a pénz, túltolna valamit, nagyobb baj lenne belőle. Amikor megkérdezik tőle hogy miért csinálja akkor annyit felel hogy legyen valami boldogság az életében. Szerintetek ha megadom neki le tud és leszokik? :((

2022. jan. 22. 14:38
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Kicsi az esélye. Ismerek olyat, akit a gyereke születése sem ösztönzött a leszokásra.
2022. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

Drogról sajnos nagyon nehéz leszokni, főleg terápia segítségével. Mivelhogy ha egyszer elkezdi az ember... :(

Szerintem ha támogatod ebben, és megmondod h szeretnéd h leszokjon, akkor sikerülhet.

A kételyeid szeritnem egyebjebf jogosak, én nem is akarnék és szerintem nem is mérnek együtt élni egy drogossal, túl nagy kockázat rám nézve, akármennyire is szeretném...

2022. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha megpróbálod/megpróbáljátok készülj fel, hogy azért ez nem egyszerű folyamat, főleg ha már régóta drogos.
2022. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki azt, hogy vagy Te maradsz, vagy a drog. Ilyen egyszerű.
2022. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

Én is drog függő vagyok...egy kapcsolatom ez miatt lett vége nemrég, sajnos amíg a drog ott van (és ott lesz max egy kis ideig nem használja) addig nem nagyon lehet így élni max ha te is használod.


Olyan nőm is volt aki velem együtt csinálta tehát úgy nem volt probléma.

2022. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokik le, tapasztalat. Nem olyan egyszerű ám az.
2022. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%
Ha szeret, akkor igen. Egy ismert ember szokott le a drogokról a szerelme kedvéért, ma diplomataként dolgozik.
2022. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem, legyen már eszed, nem fog miattad leszokni.
2022. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
azért ez attól is függ, hogy miféle kábszi van a dologban
2022. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha régóta tolja, akkor függő és nem is értem miért vagy vele egyáltalán...
2022. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!