Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A csók megcsaládnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók megcsaládnak számít?

Figyelt kérdés

Egy barátomnak a barátnője egy táborba csókolozott véletlen mással és azt állítja hogy nem jelentett semmit és nem ő akarta.

Sokan mondják nem meg csalás ha részeg valaki vagy nem ő kezdeményezte véleményetekre kíváncsi vagyok.



2022. jan. 28. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

jaj de aranyos

kilencedikben én is ilyeneken kattogtam

2022. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Inkább a hajlam az ami a megcsalás. Az elgondolás hogy én most lefekszek mással, mert bejön. Ennen a csók is része. De ha ez tudaton kívül történik, akkor nem hibáztatható úgy a másik. Mondjuk érdemes elgondolkodni hogy azért ilyen "véletlenek" nem mindenkivel történnek. De mivel jobb az aki meg titokban ismerkedik a párja mellet de mondjuk nem jut el ezekig de mégis hajlandó lenne rá?
2022. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem igen...velem is volt ilyen hogy részegen csókoltam meg egy lányt, miközben volt másik, egyből szakított velem, de őszintén szólva szerintem igaza volt.
2022. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, leragadtam ott, hogy "véletlenül" csókolózott mással. A szememben egyébként annak.
2022. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

✅ A csalás / "csalni" : az számít csalásnak ebben a játékban, amikor a párod háta mögött(tudta,engedélye nélkül), valaki mással érzelmi/testi kapcsolatot kötsz.

✅ Ha a barátnő azt mondja, hogy őt nem érdekli a csók (nem tekinti még annyira megcsalásnak) - akkor az nem "CSALÁS" - hisz a barátnő játékszabálya szerint az nem csalás :) Persze az ilyen ritka :D

✅ De a megcsalásnak számító szex, általában csakegy "csókkal" kezdődik :|

2022. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5ös, hát mik ezek a jelek? Elég sokat látom, szóval biztos elég sokat válaszolsz (:
2022. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam annak számít.
2022. jan. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 SaJt01 ***** válasza:

A bizalmat mindenképp megtöri, ami pedig ha megtör akkor utána nagyon nincs mit tenni.

Ez az ami igazán számít. Két ember érzelmi biztonságot nyújt egymásnak, örömöt lelnek egymás társaságában, a 'csak egy csókkal' a másik fél részéről felmerül a kérdés, hogy ez valóban így van e, ő maga ennyire könnyen nélkülözhető, a másiknak úgy látszik a száj meg az ahhoz tartozó test fontosabb mint az ő megismert belsője és a többi ezzel járó kérdés. Tehát nem maga a csók a baj, hanem ami azt megelőzően és azt követően lejátszódik az emberekben. Ha úgy nézzük akkor a csók az csak felfedi a másik ember előtt hogy a párja nem gondolkozik erről az egészről túl komolyan, elvégre megadja magát a pillanatnak. Ha az elejétől kezdve ezzel mind a ketten tisztában vannak akkor nem lehet baj. Az a baj amikor nincs egyenes beszéd, nincs megengedve hogy nyitottan beszéljenek a tapasztalataikról és érzéseikről az emberek mert a másik olyan légkört teremt hogy ha egy összetettebb dolog elhangzik akkor kiveri a hisztit. Az a baj amikor emberek együtt vannak olyan emberekkel akikkel nem lennének együtt de nem volt jobb/egyedül rosszabb. A megfelelő emberrel valahogy nem merülnek fel ilyenek mert elégedett vagy a helyzeteddel.


Viszont fontos látni hogy nagyon más tizenévesen egy kapcsolat huszonévesen és később is nyilván.

2022. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Én megcsaládolnálak
2022. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen ha komolyan gondoltad
2022. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!