Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt?

Figyelt kérdés

Hónapok óta beszélgetünk, de tegnap bevallotta, hogy mit érez irántam. 2 órányira lakunk egymástól, ezért mondtam, hogy szerintem a köztünk lévő távolság ellenére is működhetne. Aztán ezt mondta nekem: "Kedvellek, de nem fog működni. Nagyon szeretném,de csak csalódást okoznék neked"


Meggondolhatta magát? Őszintén nem értem lmao



2022. febr. 12. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Őt kérne megkérdezni. Általában amúgy önsajnáltatás, önbizalomhiány vagy/és mentális betegség van mögötte.
2022. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Önbizalomhiány, így elsőre.

Próbáld meggyőzni, de ha nagyon nem megy, túl sok energiát ne fektess bele.

2022. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
100%
Valószínűleg önbizalomhiány. Beszélgess vele tud meg az okát, és próbáld meggyőzni, de nem lesz könnyű dolgod.
2022. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék vele kapcsolatot, hiszen sokallja a távolságot, tehát aligha jön hozzád. Ha pedig Te mész, akkor pár mondat után elmondja ugyanezt és mehetsz haza. Ez nem éri meg.
2022. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%
Ha lmao akkor inkább ne is legyetek együtt
2022. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!