Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány akit reggelente...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit reggelente látok mindig, már ráköszöntem, mosolygott és visszaköszönt is de esélyem sincs jobban megszólítani,mert mindig reggel nagyon sietős és kb futva látjuk egymást. Valaki tipp esetleg, mit tehetek ezügyben? 😃

Figyelt kérdés
Egyébként már tudom ki a lány, Instagramon megtaláltam, de inkább élőben szeretnék beszélni vele minthogy írjak neki..

2022. febr. 23. 05:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"de esélyem sincs jobban megszólítani,mert..." - Te magad írod, hogy esélyed sincs megszólítani. Élőben minden jobb, de nem lenne egyszerűbb írni neki?
2022. febr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Írsz egy (igazi, papíralapú) levélkét, amit odaadsz neki, hogy szeretnél vele beszélgetni, adjon egy tippet, mikor tudnátok találkozni, amit vagy legközelebb egy levélkében tud veled közölni, vagy az insta-profilodat is megadod, hoyg ott el tud érni.
2022. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kelj fel korábban, akkor nem kell rohannod.

Vagy tedd szabaddá az egyik délelőttödet, és rohanj vele oda, ahová megy.

2022. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!