Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » FIÚK! Ti megismernétek /...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti megismernétek / járnátok szívesen egy ilyen jellegű lánnyal?

Figyelt kérdés

Lányoknak sem tilos kifejteni a véleményüket, de elsősorban a fiúkra lennék kíváncsi.


Szóval tegyük fel, hogy egy lány jó tanuló, nagyon okos, értelmes, a korabeli lányokhoz képest sokkal értelmesebb a felfogása, nagyon kedves, megértő és még sorolhatnám, egyszóval van neki egy rakás jó tulajdonsága, ami bejön a srácoknak valószínűleg, csak kicsit furcsa a stílusa... Itt most nem ezekre a stílusokra gondolok, mint pl. a gót meg e-girl style. Tegyük fel, hogy a csaj gyönyörű, dekoratív, nőies ruhákban jár, de mondjuk a haja nem átlagos, hanem pl. olyan, mint Melanie Martinez-nek vagy Ava Max-nek (ha nem ismeritek őket, keressetek rájuk) , akkor mi az első benyomásotok róla? Jó, persze, amiket jó tulajdonságokat fentebb felsoroltam, ezeket ugye nyilván első benyomásnál nem tudod a csajról, de tényleg, látod rajta, hogy kedves, szép meg minden, csak a haja nem átlagos, akkor mit gondolsz róla? Szívesen megismernéd, vagy elhordod magadban minden elmebeteg, furcsa lánynak?


17/L



2022. febr. 27. 14:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Ezekben a hajakban számomra még semmi extrém, taszító nincs, úgyhogy mindenképp.
2022. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
A hajviselet nálam kizáró ok
2022. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek jól áll, rajta nem zavarna.
2022. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%

Ava Max-nek szőke hajat láttam többnyire, abban nem látok gondot. A másiknál már van, elég ótvarul néz ki.


Minden rikító, pink, piros, zöld, kék, fehér és egyéb hülye szín és kirívó fazon sokat elárul a másikról anélkül, hogy egy szót is kéne mondania. A felsoroltak negatív irányba.


Ami a bulvár címlapján "jól" néz ki egy idiótától, mert mindene a feltűnés és a feszültség keltése, az a mindennapokban nem így fog lejönni.


"a korabeli lányokhoz képest sokkal értelmesebb a felfogása"


Csak mondom hogy minden tini ezt mondja magáról, ebből is látszik hogy nem így van.

2022. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!


Ava Max-nél elsősorban nem a hajszínére gondoltam, hanem a féloldalas hajstílusára.

Az ilyen egzotikus színek nekem is nagyon visszataszítóak, viszont nekem barna a hajam, nem akarnám átfestetni hupililára meg ilyesmi, csak ebben a féloldalas vágásmódban gondolkodtam.


"minden tini ezt mondja magáról, ebből is látszik, hogy nem így van"


Hát figyelj, én nem tudom, de pl. én magamtól ilyen 'nagy dologgal' sosem jellemezném magam. Nekem a tanáraim, szüleim, sőt, ha hiszed ha nem, már az óvodában megmondták, hogy ezerszer értelmesebb vagyok, mint az ott lévő többi. Nem felvágásként mondom, de már középsős koromban kezdtem MAGAMTÓL írni - olvasni tanulni, sokan meg még 2. osztályra se tudtak...

2022. febr. 27. 16:01
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem tetszik az ilyen durván asszimetrikus haj.
2022. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem nagyon érdekel a haja...őszintén szólva.
2022. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

A hajad nem zavarna, az ellenben igen, hogy baromira el vagy telve magadtól. Mindenkinél is értelmesebb, persze...Esetleg az “érettebb” szóval kevered, de az se jó ám, ha valaki egy koravén pcsa és felsőbbrendűnek gondolja magát a korosztályánál. Ne haragudj, de nem véletlen vagy egyedül és aggódsz a párkeresés miatt.

Az meg, hogy valamit elkezdtél idő előtt megtanulni, nem nagy szám és senkit nem érdekel, az ellenben gond, hogy süt rólad, hogy ovis gyerekeket is lenézel jóformán, amiért a koruknak megfelelő dolgokkal foglalkoztak. Ez is max azt bizonyítja, hogy képtelen vagy beilleszkedni a saját csoportodba. Nem kell mindenkivel jóban lenni, de ha mindenki hülye, csak te vagy helikopter, el kéne gondolkozni.

2022. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A 8-as nagyon sok mindenben segít neked kérdező!

Én úgy gondolom, hogy egy igazi egyéniség, egy "egyedi elme" magasról leizéli az ilyen hírességek irányzatait, és kitalálja, megfogalmazza magát!

Soha életemben nem tudott rávenni senki, hogy a "trendi" divatot kövessem. Kitaláltam hogy mi áll nekem - szerintem - a legjobban, és úgy öltöztem és úgy hordtam a hajam. Egy egyéniségnek nincs megfelelési kényszere mások majmolására, hanem az egyedi egyénisége tükröződik az egyedi külsőségein is! Ha téged érdekel más véleménye, utánozod más divatját, akkor te ugyanaz vagy, mint a legtöbb egyforma tinicsaj - ami egyáltalán nem baj, csak így önmagad szembesíted az átlagosságoddal!

És még valami: minél többet tudsz, annál inkább rájössz, hogy milyen keveset is tudsz valójában... Majd rájössz magadtól is!

2022. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
12%
Ma már szinte minden 3. lánynak ilyesmi a haja
2022. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!