Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lassan 7 hónapja vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 7 hónapja vagyok együtt a barátommal aki messze él, ezért legtöbbször online beszélgetünk csak. azt kérte hogy ha tényleg annyira szeretem hitessem el vele. Mit kellene tennem hogy egy pillanatig se kételkedhessen benne? Mit kéne mondanom?

Figyelt kérdés

2022. márc. 4. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Menj utána.
2022. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Ez szerintem utalás a szexre.
2022. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem menj el hozzá, csinálj egy romantikus, gyertyafényes estét.

Beszélgessetek. Akkor és ott meg is kérdezheted tőle, h mivel bizonyíthatnád a szereteted és megbeszélhetitek a dolgot.

Írj neki akkorra verset. Vagy adj neki valami romantikus ajándékot. Akár te is készítheted.

Főzhetsz is neki. (Most m1, h Nő vagy vagy férfi.)

A lényeg, h tényleg minél jobban érezze, hogy te mennyire szereted.

2022. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnos most egy ideig nem találkozunk így az ajándékok és ilyen gyertya fényes vacsorák kiesnek.

esetleg valami szóbeli vagy online

átadható ötletetek van?

2022. márc. 4. 21:58
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nude fotót akar…
2022. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem pont azt várná el, hogy már csak azért is menj hozzá.
2022. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
küldj neki putszér képet
2022. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Akik azt irtak meztelen kepet akar a srac igazuk van. Mi masra utalgathatna? Ezzel probalja meg magahoz lancolni a lanyt. Ne legy naiv kislany!

Lehet lepontozni:)

2022. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó. (8)

Nem hinném. 7 hónapja vannak együtt, ha azt akarná akkor megkérdezné, h küld-e neki. XD

Itt szerintem valójában azt szeretné, h a kérdező a valódi szeretetét mutatná ki.

2022. márc. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Írj neki egy hosszú és tartalmas üzenetet, tele kedvességekkel, szeretettel. Akár egy rövid videóban is elmondhatod.:)
2022. márc. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!