Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ráirtam egy srácra... Miert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráirtam egy srácra... Miert bánt ennyire a dolog?

Figyelt kérdés

L/20

Egy meccsen tetszett meg egy fiú, a szemelysege, mindene...

Nagy örlődés után, ravettem magam hogy rairjak. Beszélgettünk nem sejtettem hogy van valakije. Ez 4 nap után derült ki, vagyis ma..

Szomorú vagyok, nem tudom, eddig nem volt kapcsolatom..

Lehangoltan érzem magam... szomorú vagyok..


2022. márc. 12. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert így offolva lettél, esetleg úgy érzed átvert (nem tudjuk milyen beszélgetések voltak). Semmi nem történt amúgy, csak kiderült hogy barátnője van.


Segítségként gondolj bele azok a fiúk mit éreznek, akiket megvető tekintettel, undorral a képükön egy "szia" után élőben is elküldenek konkrétan a halál ----ba. Kicsit átértékeled a visszautasítás fogalmát.

2022. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vettél egy kaparós sorsjegyet és nem nyertél. Ennyi. Más sorsjegyek hátha nyerők lesznek.
2022. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Lehet csak barátkozott.

Mondtad neki hogy bejön neked?

2022. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lesz majd másik, amúgy nekem tetszik hogy mertél lépni.
2022. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy mertél lépni, ezzel már előrébb vagy, mint sok másik ismerkedni vágyó ember. Ez sajnos most így alakult, de ne add fel, majd találsz valakit.:)
2022. márc. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna valamit veled (is), akkor már közeledne. Lépj túl rajta, nemcsak egy fiú van a világon!
2022. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
50%
Sok hal van még a tengerben! egyébként meg bátor vagy hogy rámertél írni! :)
2022. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!