Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Magasság vagy szép arc a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasság vagy szép arc a fontosabb egy fiú esetében?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Arc
2022. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Ne fiú fejjel gondolkozz. Egy lány nem köt kompromisszumokat, hanem mindig a legjobbat akarja.


Azaz elfogja utasítani a "szép" arcú alacsony srácot, és a magas, általa "rondának" tartottat is, mert olyat akar, aki magas is és szép arcú is (meg még pár jelző, ami az aktuális listáján rajta van).

2022. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

A 2-es helyett inkább olyanokra hallgass, akik már láttak lányt élőben és 10 méternél jobban meg is közelítették.

A legtöbb lánynak - nekem is - fontos, hogy a pasi ne legyen alacsonyabb, sokaknak az is számít, hogy magassarkút is fel tudjanak még venni. Ezt egy pasi nyilván nem érti, de iszonyúan nyomasztó érzés egy pasi fölé tornyosulni, én nem tudnám nőnek érezni magam úgy. Próbáltam, de nem ment. Szerintem ezért még nem kell kivégezni egy nőt sem.

a testalkat számomra teljesen irreleváns, az arc számít. Ha már mindenáron a külsőre koncentrálunk csak, ami tinikorban persze még normális.

2022. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Amíg a magasság nem szélsőséges, addig egyértelműen az arc a fontosabb. Ha valaki - már bocsánat - ronda, taszító, azt nem fogja az ideális magasság kijavítani.
2022. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

"nekem is - fontos, hogy a pasi ne legyen alacsonyabb ... iszonyúan nyomasztó érzés ... én nem tudnám nőnek érezni magam úgy.

...

a testalkat számomra teljesen irreleváns"


Tisztában vagy vele, hogy mit jelent az irreleváns szó meg az, hogy testalkat?

2022. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
A kettő együtt
2022. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szemely szerint a magas, es tiszta, igenyes megjelenes jon be.
2022. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Nekem fontos hogy ne legyen alacsonyabb nálam a srác. Általában a magas pasik jönnek be, mivel én is magas vagyok.

De az arc is fontos, mert biztos nem jönnék össze olyannal aki magas de csúnya az arca.

2022. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha magas (190 a legjobb, annál magasabb már kényelmetlen nekem 😅) és átlagos arcú, akkor az teljesen jó. Sokkal jobb mint egy nagyon jóképű, alacsony :)
2022. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%

#3

A kettes konkrétan ugyanazt írta le mint amit te körítésselxd hát igen a hölgyek nem nagyon szeretik ha szembesítve vannak az irreális igényekkel...

Azt mondod nem kell az alacsony csávó, ha meg nem jóképű akkor gondolom nyilván a magas se😃

2022. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!