Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez miért van? Elég bántó tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Elég bántó tud lenni

Figyelt kérdés

Az alap sztori az annyi hogy összejöttem osztálytársammal.

Egymás mellé ültettek minket ilyen cikizős módon de nem is ez a lényeg.

Amikor iskolában vagyunk vagy haverjai mellett, mindig ignoral nem beszélget velem szinte hozzám se szól és rövidre fogja a beszélgetéseket. De amikor kettesben vagyunk akkor figyel rám, kedves aranyos és érdeklem.

Ez nekem azért fura mert én olyan boldog vagyok hogy egymás mellé ültettek és legszívesebben egész nap beszélgetnék vele de ezek szerint ő meg nem. És egyébként sem ír csak ha én írok arra válaszol, ennyi.

És ez elvileg egy verseny miatt van de ő nem az a típus aki hazamegy és 4 órát tanul.

És ha ezt fel hozom nem érti mi bajom van.

Mindegy úgy osszegeszeben nem vagyok elégedetlen vagy ilyesmi csak rosszul esik.

Hozzatennem hogy ez az első kapcsolata


A kérdés az lenne hogy szerintetek miért ilyen velem amikor nem randin vagyunk?

És hogy beszéljem meg vele?



2022. ápr. 1. 22:36
 1/6 anonim válasza:
97%

Sajnos nem véletlenül mondogatják, hogy osztálytárssal nem jövünk össze.


Nagyobb a lehetősége a veszekedéseknek, az érdeklődés elvesztésének, ráadásul ha szakítotok, ugyanúgy nézheted tovább a fejét x éven át…

2022. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagyon kockázatos csak gyorsan történt az egész és baromira szerelmes vagyok belé.
2022. ápr. 1. 22:59
 3/6 anonim válasza:
76%
Szerintem lehet, hogy az iskolában csak nem akarja elhanyagolni a barátait sem.
2022. ápr. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vállal fel az iskolában. Az nem a szerelmes órák terepe és kerete.

Talán erettebben fogja fel.

Osztálytársak, haverok, barátok, elsősorban a tanórák, a tanulás.


A felnőtt házaspárok sem lihegnek egymás nyakában a munkahelyükön, hanem dolgoznak, kollégákkal beszélgetnek.

2022. ápr. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Lehet ez is, amit az utolsó válaszoló írt.


De az is,hogy túl fiatalok vagytok még egy kapcsolathoz, akár ti magatok is elég fiatalok vagytok...

És nem szeret elég mélyen. Vagy nincs még kész erre. Én azért kihasználnám,ha padtársak lennénk, elvégre a szerelmem ülne mellettem

2022. ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es igen egyébként ez logikus. De felválall alapból miatta tudja az osztály fele.
2022. ápr. 2. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!