Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen volt az első párkapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Hogyan jöttetek össze? Mikor csattant el az első csók? Meddig tartott/mióta tart?

2022. ápr. 15. 14:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
91%
17 éves voltam amikor összejöttünk, kb 2 hét ismertség után csókolt meg először. Nem volt semmi romantikus abban, ahogyan összejöttünk. Több mint 2 évig voltunk együtt. Szörnyű volt... :D Túl fiatal voltam egy komoly kapcsolathoz.
2022. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

14 voltam. Facebookon kezdtünk el beszélgetni. Pár hét után csókolóztunk először. Ennyiből állt az egész kapcsolat, igazi gyerekszerelem volt. Fél évig sem tartott.

Amit tényleges első kapcsolatnak mondanék, az 17 évesen kezdődött. Ott igazi randira mentünk, tényleges lépcsőfokokból állt az egész kapcsolat. Második randin csók, az első szex egy pár hónap múlva. Összeköltözés 4, eljegyzés 5, közös otthon 6 év múlva.

2022. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
19 éves voltam...egy buliba jöttünk össze, úgy hogy fél évig csak beszélgettünk egymással, ott a bulin leszopott és utána jött a csók :d nem a legjobb sorrend tudom...aztán 7 hónapig voltam vele, egy ideig jó volt, aztán minden szar jött közbe, és végül ő dobott engem, aztán újra össze akart jönni amikor a barátnőjével utána össze jöttem, de nem lett belőle semmi.
2022. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
21 voltam és totál tapasztalatlan, a lány pedig csak akart valakit, aki feledteti az előző kapcsolatát. Gyakorlatilag végigpanaszkodta azt a kemény 4 hónapot, amíg együtt voltunk, én viszont repestem a boldogságtól, annyira szerelmes voltam. Utána kidobott és fél évig nem is randiztam senkivel, de azt a lányt mindennek ellenére a mai napig szeretem. Vagyis nem a lányt, inkább azt az érzést, amit akkor éltem át vele.
2022. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
14 voltam, és azt a fiút régóta ismertem, barátok voltunk eleinte. Aztán megtetszettünk egymásnak, és össze jöttünk. Az első csókunk a kapcsolattól számítva kb az első héten történt. Két hónapig tartott és nem volt valami jó kapcsolat. Túl fiatal voltam.
2022. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
15 voltam, és előbb csókolóztunk, minthogy összejöttünk. A csaj 2 évvel volt nálam idősebb, és 1 hónap után volt már szex. Csak 2 hónapig tartott, de sokat tanultam belőle.
2022. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Neten kezdtünk el beszélgetni. Ez kb 4 hónapig tartott... Aztán megbeszéltük hogy találkozunk. Egész nap együtt voltunk. 11-től este 11-ig. Én amolyan megfigyelő voltam, ő beszélt többet.

1 hónap után feküdtünk le kb. Érdekes, mert az első csókra nem emlékszem.

Majdnem 5 éve vagyunk együtt. A többi évben csak reménykedni tudok, de szerintem nem lesz gond.

2022. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek voltatok? - Én 19, ő 17.

Hogyan jöttetek össze? - Neten kezdtünk beszélgetni.

Mikor csattant el az első csók? - 2. randin.

Meddig tartott/mióta tart? - 3 hónapja tart.

2022. ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

14 voltam, ő 16, egy suliba jártunk. Már randiztunk párszor, aztán a suli bálon tánc közben csókolóztunk először. Nekem sem tartott fél évig sem, csak csók volt.

Az első komolyabb kapcsolatom 17 évesen volt, szintén sulitárssal, ott kb. 3. randin volt csók, néhány hónap múlva szex.

2022. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
13 éves voltam, ő 14. Osztálytársak voltunk, egymásnak a coming outjai. Sosem csókolóztunk. Hat hónapig jártunk, szakítottunk, még hat hónapig külön utakon jártunk, majd megint összejöttünk négy hónapra.
2022. ápr. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!