Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi az esélye hogy rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy rosszul sül el a dolog?xd

Figyelt kérdés

A barátnőm kezd kicsit idegesítő lenni a rövid válaszaival meg kevesebbet keres, de tudom hogy szeret és nem más áll a háttérbe szóval nem is ez a lényeg most

Általánosságban azt mondják ilyenkor hogyha én is kevesebbet keresem és kicsit pár napig jegelem őt akkor újra jobban fog érdeklődni irántam és hiányozni fogok neki

Na ha én ezt kipróbálnám van arra esély hogy megsértődik és mondjuk inkább kiszeret belőlem minth elkezdjen jobban érdeklődni újra?xd

18F/18L



2022. máj. 5. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút esélyes.


Nem játszmázni kell, hanem megbeszélni, ha nem jó valami.

2022. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor meg az lesz a baj h idegesito vagyok mert szolokxddd
2022. máj. 5. 21:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel idegesítő mert kommunikálni próbálsz :)

Hidd el ha szépen elmondod mi a problémád, megoldást is konnyebb találni. Néma gyereknek az anyja se érti a szavát. Én a helyedben leírnám neki “Figyelj szívem, mostanában úgy érzem nagyon felszínes, rövid válaszokat adsz és engem ez egy kicsit zavar, mert én igyekszem fenntartani a kommunikációt köztünk. Lehetne hogy erre a jövőben jobban figyelj, mert nekem rossz érzés, azt érzem én igyekszem csak.”

Egy értelmes barátnő felfogja és értékeli hogy jelezted irányába mi a baj, aztán annak függvényében tesz a kapcsolatért.

2022. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazad van és én is így gondolom, de a probléma az utolsó sorodban hibás, hogy a barátnőm nem éppen normális és még egy ilyenre se nagyon tud válaszolni rendesen es már nagyon elegem lett

Szóval a kövi kérdésem hogyan vegyem rá magam arra hogy szakítsak valakivel akit amúgy nagyon szeretek?

2022. máj. 5. 22:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megbeszélni mindig a problémáidat, aztán a sokadik kudarc után majd betelik a pohár és nem lesz nehéz szakítani, mondván te megpróbáltad megbeszélni, de nem lehet.
2022. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben be kell látnod te nem ezt érdemled és jobb lesz neked nélküle. Fiatal vagy még, ha valaki nem hozzád való (ennyire hogy értelmesen nem tudsz vele beszélni) akkor jobb még most elengedni. Hidd el jön majd más, mindig lesz más.

Csak azt kell magadban tudatosítanod, hogy te mindent megtettél és nem ez jár neked “viszonzásul” hogy flegmán pár szóval elrendezzenek és ha beszélni akarsz a problémáról még te legyél a rossz.

Ha ez sikerül könnyebb lesz elengedni mert tudod te mindent megtettél.

2022. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy esély van rá. Ne taktikázz, hanem beszéljétek meg.
2022. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jobb ha megbeszéled vele. De igazából lehet, hogy már amúgy is mindegy.
2022. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk f@szság ez az írogatás. Hívd fel, az is ugyanúgy ingyen van, beszélj vele egy nap 1-2x, amennyit tudsz, meg amennyi téma van és kész. Ha elhagy, nem kár érte.
2022. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos elég esélyes.
2022. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!