Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Mit gondolnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok arról, ha ismerkednétek egy 17 éves sráccal akiről kiderülne hogy többször volt már prostinál?

Figyelt kérdés

Valamint egy 29 éves nővel folytatott nemrégiben szexkapcsolatot.

Kultúrált válaszokat légyszives, tényleg kíváncsi vagyok.



2022. máj. 8. 14:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
Akkor zavarna nagyon, ha tőlem is azt a színvonalat várná el, mint a prostitól, illetve ha sietne a szexszel.
2022. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%

Ha csak "kiderülne" leszarnám. De ha ő ezt elmondja (esetleg még dicsekszik is vele) akkor lapát.

A szexkapcsolatot el tudom fogadni, nekem is volt. De a prostit nem.

2022. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Nem állnék vele szóba többet, számomra nagyon gáz az, ha egy férfi prostinál volt.
2022. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
75%
Nem jönnék vele össze.
2022. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
84%
Én is mondtam már olyat, hogy nem kell olyan pasi, aki járt már prostinál. De...felesleges, higgyétek el. Max letagadja.
2022. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%
Én sem ismerkednék vele tovább. Ha mondjuk 60 év alatt valaki elment egyszer, azt mondom még elnézem. De 17 évesen többször is, kizárt, hogy járjak vele. Szerintem is gáz prostizni.
2022. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem csak egy 17 évesnél undorító, hanem úgy mindenkinél. Eleve olyannak fizet, aki lehet, hogy nem is kívánja, undorítónak tartja mégis lefekszik vele, csinál dolgokat. Jó az mondjuk a prosti dolga... De a csávó nem érzi szánalmasnak, hogy a szexért fizet egy olyannak, aki mondjuk lehet hogy nem is igazán akarna vele lefeküdni? De még ha akarna is, akkor is fizetni a szexért? Én ezt soha nem fogom megérteni.
2022. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
Korrekten próbálnám neki elmagyarázni, nekem ez miért nem fér bele. Nem beszélnék, nem találkoznék vele többet, teljesen más az értékrendünk, nincs értelme
2022. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Igazából tiszteletben tartom a véleményeteket. Mindenkinek ment a zöld!

Nem, semmiképp nem dicsekednék vele. Meg nem kényszerből mentem, hanem mert marhára fárasztó fűzni a nőket. Prostinál meg egy köszönés és kész. Btw ők is megkérdezték, hogy ennyi idősen hogyhogy igénybe veszek ilyen szolgáltatást. Nekik is elmondtam, hogy valamikor egyszerűen nincs kedvem beszélgetni a nőkkel csak azért hogy egyet zsákoljak. Főleg, ha kapcsolatot nem akarok kihasználni azokat a nőket akik meg azt akarnak azt végképp nem. Először inkább azért mentem, mert kíváncsi voltam mennyivel tudnak többet az ágyba mint az átlag nők.

2022. máj. 8. 15:46
 10/35 anonim ***** válasza:
71%
Nemi betegségek miatt mellőzném.
2022. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!