Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha vonz szexuálisan de egyébké...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vonz szexuálisan de egyébként nem igazán kedveljük egymást akkor működhet a dolog?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki nagyon vonzó számomra, olyan jó a teste, szép az arca meg minden hogy felizgulok rá ha meglátom.


Viszont a természete elég pusztulatos...egyáltalán nem kedvelem, egyrészt azért mert úgy ahogy van egyébként egy ri.anc, úgy is öltözködik, viselkedik is, és olyan nem is tudom hogyan nevezzem olyan műveletlen-buta. De valahogy ez a r..anc stílus kicsit jól is áll neki, szóval szeretem is benne meg nem is ezt, azt tudom hogy kapcsolatban elég hárpia-veszekedős-megcsalós de szerintetek ez változhatna?


Egyébként most szingli ő jelölt be ismerősnek engem, tudja hogy megakarom dugni, vagyis ezt tudja csak, mert az egyik hülye haverom elmondta neki.


De az egészben az a poén hogy szerintem ő sem bír engem, mert azt hallottam hogy nagyképűnek tart. Egyébként egy roma lányról van szó...szerintetek ezek ellenére lehetne belőle valami? Vagy csak egy rossz kapcsolat lenne az egészből? Max megdugnád egyszer ha nem más?


2022. máj. 8. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolat lehet.
2022. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szaxkapcsolat, másban felesleges gondolkozni
2022. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rövid távon szerintem működhet.
2022. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten kívánjátok egymást, akkor teljesen rendben lehet egy szexkapcsolat. Nem muszáj minden kapcsolatnak komolynak lennie, ha épp nincs más, akivel lehetne komoly.
2022. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Most kapcsolatot akarsz vele, vagy csak dugni ? Semmi értelme annak, amit írtál. Ha nem is kedveled a személyiségét, akkor egyáltalán miért került fel itt a kapcsolat téma ? Ebből csak egy szexkapcsolat lehet max.
2022. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Szexkapcsolatban simán benne lennék ilyen emberrel.


Ha jól meg tud dgni, akkor felőlem lehet kaármilyen idegesítő a mindennapokban, abban az x órában jól érzem magam vele és csak ez számít.

2022. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!