Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak, hogy a haverjának elvileg bejövök, ha amikor a barátom is ott van, akkor teljesen másképp viselkedik? Egyáltalán elmondjam?

Figyelt kérdés

A nővérem élettársának a testvére, Erik, és az én barátom, Peti, legjobb barátok.

Erik tudja, hogy Petivel együtt vagyunk.

Vannak (voltak) olyan alkalmak, amikor a nővérem, az élettársa, Erik és én közösen mentünk valahova. Folyton engem bámult, félreérthető megjegyzéseket tett, kísérgetett mindenhova. Múltkor nem hagyott békén, be akarta fonni a hajamat, és amikor a nővéremék felmentek, akkor rádőlt a vállamra.

De amikor ott van Peti, akkor rám se mer nézni, ilyeneket nem csinál.

Peti és Erik gyerekkori barátok. Félek, hogy kimagyarázná a srác magát, meg letagadná, ha megemlíteném a barátomnak, és akkor én maradnék a kakiban.

A nővéremnek mondtam, hogy mit csinál a sógora, azt mondta, hogy ő mindenkivel ilyen, de ez nem igaz.


2022. máj. 14. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, az a legtisztább, és sok bonyodalmat (zsarolás, kamu pletykák stb) megelőzhetsz vele.
2022. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is ne hagyd neki, hogy ilyeneket csináljon veled. Ha megjegyzéseket tesz, hagyd figyelmen kívül, és ha megérint húzódj el tőle, és semmiképp sem add alá a lovat. Nem feltétlen muszáj elmondani a partnerednek, mivel ha csak félreérted a helyzetet, akkor feleslegesen okozod a fesztivált. Ha már szerelmet is vall a legjobb barátja, akkor viszont érdemes lenne beszélni erről.
2022. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!