Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lenne okom aggódni,vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne okom aggódni,vagy csak túlreagálnám?

Figyelt kérdés

Nos a barátom és én 18 évesek vagyunk és 5 hónapja jöttünk össze.

Egymás telefonjában nem szoktunk nézelődni, mert mindkettőnknek van magánélete, így egyik közösségi oldalra sem tudjuk egymás jelszavát.

Viszont valamelyik nap belebotlottam egy lányba, akinek állandóan imádással reagál a fényképeire a közösségi oldalakon a barátom (kihívóbb képeket is).

Ha csak egy sima likeról lenne szó, akkor egyáltalán nem figyeltem volna fel rá, viszont ahogy elnéztem, csak ennek az egy lánynak imádolja a képeit (rajtam kívül) és nekem sosem beszélt róla.



2022. máj. 14. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Én számonkérném, hogy ez mégis micsoda, de a mi kapcsolatunk ilyen, mindketten elég féltékenyek vagyunk :D

Engem is zavarna amúgy, szerintem kérdezz rá, hogy ki ez. Önmagában még nem jelenti azt, hogy megcsalna, vagy ilyesmi, bár kicsit fura, ha nemrokonlány képeit szivezi be... de remélem nincs így, beszélj vele róla!

2022. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Mi egyáltalán nem vagyunk féltékenyek a másikra, de ilyet simán fel lehet hozni. Még tini korunkban volt erre példa, azt hiszem az volt a válasz, hogy a lány is szivecskézte az ő képeit és így akarta viszonozni. Utána leszokott róla.
2022. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!