Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tudok megbízni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok megbízni a barátnőmben?

Figyelt kérdés
Nos, itt lényegében nem pont arról van szó, hogy nem bízok benne, mert bízom benne és hiszek neki. Annyi a lényeg, hogy eléggé féltékeny típus vagyok, meg félek, hogy elveszítem és tudom, hogy régebben elég sok fiúval beszélgetett és most is csak miattam nem beszélget fiúkkal. Ezt el is hiszem neki, mert pár hete mindig kértem, hogy küldje el az intáját, messengerét meg snapchatjét és tényleg nem beszélget senkivel. Szoktak neki írni nyilván elég sokan, de azt mondja, hogy nem foglalkozik velük, vissza se ír nekik, amit onnan tudok, hogy elküldi nekem. Mostanában már nem, mert szeretnék az ilyen hülyeségemen változtatni, hogy tudjak bízni benne, meg tudom, hogy ezt őt is idegesíti, hogy állandóan kérdezgetem, hogy írt e valaki neki stb. Igazából tényleg jobb lányt nem is kívánhatnák, mert aranyos velem, érzem, hogy szeret meg minden, ami kell, csak valamiért velem van ez a baj, hogy, ha látom is pl fent instán, akkor egyből azon jár az agyam, hogy kivel beszélgethet, miközben valahol mégis tudom, hogy nem beszélget semmivel, csak gondolom nézi a storykat meg ilyesmi. De nem szeretnék egy ilyen beteges barát lenni, hogy állandóan ilyenen kattogok :/ Lehet ez önbizalom probléma is vagy nem tudom, de szerintetek, hogy kéne ezen változtatnom? :/

#megbízni #barátnőmben
2022. máj. 18. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez önbizalom probléma. Próbálj ne erre gondolni, mert el fogod veszíteni, ha folyton ilyen vagy.
2022. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy tudnék javítani az önbizalmamon?
2022. máj. 18. 17:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, sport, Napló vezetése, illetve érdemes egy olyan naplót is vezetni, amiben a napi pozitívumokat írod le.
2022. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén szólva, ha engem akarna a barátom eltiltani attól, hogy másokkal - akár lányok, akár fiúk - beszélgessek, az intámat, messengeremet meg snapchatemet akarná ellenörizni, akkor azonnal otthagynám!
2022. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet hogy a tudtod nélkül beszélget másokkal, és szive joga. Nehogy már te mond meg, hogy kivel beszélhet. Ez beteges. Meg fotózza le a beszélgetéseit... Önbizalomhiány igen, meg nagy mennyiségű h*lyegés.

Levegőt sem kaphat szegény lány a marhaságaidtól. Csoda,hogy még nem hagyott el. Pszichológus, sport, bármi. Kezdj magaddal valamit.

2022. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor csak azt kéne elfogadnom, hogy engem akar, hiába, hogy beszélget másokkal, nem számít, mert neki nem jelentenek semmit. És, csak engem akar és örülni, hogy boldogok vagyunk együtt és bízni a kapcsolatunkban
2022. máj. 18. 19:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt kéne elfogadni, csak feltehetöen neked ezzel gondjaid vannak, célserzü lenne szakemberhez fordulni.
2022. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#4: én is! Azonnal! Kontroll-freak... menekülnék.
2022. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De, mások is jelenthetnek neki sokat a barátai közül. Nyilván téged akar párjának ha veled van. Azt vésd az eszedbe, hogy a féltékenységgel lehet legkönnyebben tönkre tenni egy kapcsolatot.
2022. máj. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: vannak barátaid a barátnöd mellett? Ha nem, akkor elég komoly szociális hiányod van több téren, ha igen, akkor neki mért nincs erre joga?
2022. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!