Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Működhet igy jol egy kapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet igy jol egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem, hogy a baratom barataival nem igazan vagyok joban. Nem vesztunk ossze konkret dolgon, csak egyszeruen nem voltam veluk egy hullamhosszon es nem tudom hozzajuk beilleszkedni tobbszori probalkozasom utan se. Most lesz egy buli, ami kicsit durvabbnak hangzik es mondtam a baratomnak h nem szeretnem ha elmenne oda. ( egyebkent ugy volt h o nem megy oda, most utolag gyozkodik h menjen o is ). Na mindegy elmondtam h nem szeretnem h menjen, a baratom mondta is h jo akkor nem megy el (sztem annyira nem is akar), viszont a baratai szemeben most en vagyok a szar, mert en nem engedem el meg ilyenek. Kb az osszes fiunak ott lesz a buliban a bnoje, ezert nekik konnyu, de mivel en azert sem megyek mert nem birnak meg azert sem mert nem is tudok menni, ezert igy nekem ez nem tetszett. Szerintetek a jovoben nagyon befolyasolja majd h a baratai nem annyira kedvelnek? En tenyleg probaltam veluk joba lenni, meg ok is velem, de vhogy nem sikerult, nyilvan ok is es en is tehetunk errol de en mar ugy gondolom eleget probalkoztam, szanalmasnak tartanam ha ezek utan is meg futnek utanuk.
2022. máj. 19. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem a barátai miatt nem fog működni, hanem mert bekorlátozod. Mi az hogy ne menjen már el? Van valami okod is rá, vagy csak nem akarod hogy ott legyen?
2022. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Johnathanos ***** válasza:
91%

Nem nagyon parancsolhatsz neki ez igaz, de ha alapból ő sem akar menni a bulira akkor kia faxt fog érdekelni hogy mit mondanak a haverjai. Majd megmondja nekik hogy nem a csajom miatt nem akarom mennj, hanem pusztán nincs kedvem. A haverjai vagy megértik vagy nem. Az igaz haverok megértőek, és ha a srácot nem értik meg akkor a jövőben max csak köszönő viszonyba lesznek.. Persze attol isf fugg, hogy a pasid pincsi aki a haverjai nélkül elveszik, vagy ki is tud maháért állni ha valami keveredés van.

Ugyhogy ne magad hibásztasd, épp ellenkezőleg, nyugodtan mond meg nekik hogy nem parancsoltan meg a pasimnak hogy nem mehet.Ő maga mondta hogy nem akar. És a legjobbam ugy tudod ezt tisztázni hogy te és a pasid együtt szoltok a haverjainak hogy mi is van.Lehet tisztazni, mivel nem bűn ez. Csak tudni kell reagalni minden helyzetre, lehetőleg ugy hogy ne essék félreértés, se harag

2022. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira. Persze, nem jó érzés, de szerintem a párod el tudja különíteni ezt a két dolgot.
2022. máj. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen múlik szerintem, hanem hogy mit tesztek bele ebbe a kapcsolatba.

Ha a párod alapból konfliktuskerülő, akkor nem azt mondja a barátainak, hogy bocs, de ezt a bulit leszarom, hanem hogy te nem szeretnéd, hogy menjen, és ez is igaz, ha nem is tiltottad meg neki.


A barátod barátainak magyarázkodni arról, hogy mi van köztetek, meg kb. felesleges.


Bekorlátozni, eltiltani a barátaitól valóban nem kéne, hacsak nem rossz társaságról van szó, de ebben az esetben is inkább meggyőzni kellene, jobb BELÁTÁSRA bírni, vagyis új saját döntésre késztetni. Remélem, érted a különbséget. Nem balhézni, nem tiltani, hanem érvelni, stb.

2022. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dzsoki ***** válasza:
100%
Szóval,te nem tudsz menni,de nem is akarnál. Amennyiben a párod,tényleg nem akar menni,azt mondja meg a haverjainak! Amennyiben meg saját magától akar,akkor meg,ne tartsad vissza! Tehát,csak azért ne menjen,mert te nem szeretnéd,akkor hosszabb távon ez sok konfliktus forrása lesz!
2022. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
#5 Azért nem mindegy, hogy milyen az a buli. Ha a bulin pl. kokainfogyasztás van, vagy "buliból" hídról téglákkal dobálnak autókat, akkor igenis bekeményítek, mert aztán én is szívhatom a következményeket.
2022. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a barátaival jársz, szóval...:)
2022. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dzsoki ***** válasza:
100%
Kedves 6-os! Akár igazad is lehet! Valóban,nem világos,hogy mit kell érteni a kicsit durvábbnak hangzik alatt? Amennyiben,kábítószer vagy kődobálás lenne,akkor igen,egyértelmű,hogy ne menjen! Általában,ne tartsa vissza a kérdező a barátját! Hosszabb távon,sok konfliktus forrása lehet,ha a kérdező,továbbra sincs egy hullámhosszon a barátja haverjaival. Működhet a kapcsolat,ha a barát,tud megfelelő egyensúlyt tartani a haverok és a kérdező között. Az tuti,hogy nem lesz könnyű.
2022. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!