Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha már van valakije minek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már van valakije minek írogat nekem?

Figyelt kérdés

Meg ismertem egy csajt 17 éves én idősebb vagyok. Alapból nem barátság van köztünk, tudja hogy tetszik nekem, és én is neki. Minden képemet "szívezi" stb randira hív, de még erre nem került sor.


Közben talált magának valakit, nekem írja le azt mi nem tetszik neki a kapcsolatban, holott ez engem nem érdekel, valami sablon szar tanácsot adtam neki de ennyi.


Utána megint a randiról beszélt, de így minek menjek el vele? Egyáltalán minek beszél velem?....ne értsétek félre tök jó hogy valakit egyáltalán érdeklek, de így ez mi akar lenni?


2022. máj. 20. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Két vasat tart a tűzbe. Ha nem jön be neki a másik pasi, majd ott leszel te.

Ne haragudj, de nekem nagyon úgy tűnik hogy csak tartalék vagy számára.

2022. máj. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy válasszon, ha érdekled akkor téged választ ha nem akkor meg viszlát.
2022. máj. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kosarazd ki. Mond meg neki, hogy nem vagy hajlandó 2. lenni.
2022. máj. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy a többiek írták. Egyetlen erénye, hogy nyílt lapokkal játszik.

Hozzáteszem, még köztetek sem alakult ki semmi, csak valaminek az esélye van meg, az, hogy szívecskézi a képeidet a facebookon, semmi, tehát igazán valóban nem tartozik még hűséggel sem neked, ahogy te se neki. Majd ha kialakul a kapcsolat, és elkötelezitek magatokat egymás iránt, akkor igen.


Most még ott tart hogy versenyeztet, és nem mellesleg hajlasz a barátzóna felé nála. Mondd meg neki, hogy te nem barátságot érzel iránta, és döntenie kell, mert vagy téged választ, vagy elveszít.

Mondjuk, nem árt, ha egy kicsit te is tolsz valami romantikát stb. a dologba, hogy érezze, miért téged válasszon. Ahogy írta, nem elégedett a sráccal, de te meg ne legyél balek, és ne adj tanácsot, legalábbis olyat ne, amitől jobb lesz a kapcsolatuk, stb. mert akkor tényleg barátzónába kerülsz.

2022. máj. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elrakott b-tervnek. Szerintem is választás elé kéne állítanod, mert nem jó így ez a helyzet.
2022. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom, jó vagy nála, ha alapból nem barátság van köztetek, de lehet, de még nincs komolyabban semmi sem, ha jól vettem ki. Az is érthető, ha a saját korosztályából akar ismerkedni, nem idősebb pasival.


Tedd azt, amit szeretnél, ill. neked, nektek belefér.

Ha neked nem fér bele, hogy két vasat tart a tűzben, stb. akkor állítsd azonnali választás elé,

Ha belefér a poliamorság, akkor tisztázzátok...

stb.

2022. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Azt tanácsolnám, hogy menj el vele, mert lehet, hogy ő nem randiként gondol egy veled történő talira. Tudom, valószínűtlen, de elképzelhető, hogy ő így viszonyul a barátaihoz is és azért kérdezget a kapcsolatáról, mert bízik benned.
2022. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
más pasikkal érdekes tudd találkozni veled meg nem :) azért ezen gondolkozz el akkor mennyire érdekelheted
2022. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy dobta már a srácot, és most te vagy a B-terv.

Azért csak óvatosan, nem nagyon éld bele magad az első pillanattól kezdve.

Ha randit akar, menj bele, ha akarsz. De lehet, hogy ez csak egy kaland lesz, mert még éretlen vagy könnyűvérű a csaj.

2022. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kell neki az önbizalom, mert a másik nem elég meggyőző számára.

Exem volt ilyen, úgy bánt a férfiakkal mint a könyvespolccal, amiből azt vette csak el ami tetszett neki.

2022. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!