Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vegyem rá magam h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam h szakítsak a barátnőmmel akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem őt de ő viszont nem tudja ezt kimutatni, ha úgy van aztmondja hogy szeret de nem érezteti velem napi szinten és ez rettentően zavaró tud lenni és kezd elegem lenni belőle pedig nagyon szeretem és úgy érzem hogy ő lenne az igazi de ez nagyon lelombozó...

2022. máj. 20. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól még szeret, hogy nem mutatja ki. Szerintem ez egy orvosolható probléma lenne.
2022. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt minden bizonnyal meg lehetne beszélni. Igaza van #1-nek, ezért nem kéne szakítani.
2022. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, szeret, csak nem mutatja ki az megoldható.

Ha nem szeret, akkor kell lépni.

2022. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nalam es a volt paromnal ugyanez volt a gond. Nem mutattam ki ahogyan o azt elvarta volna. Ahelyett hogy szakitott volna,megbeszelhettuk volna.

(Most mrg buntudata van es szeret meg)

Ne legyen elhamarkodott dontesed!!

Beszeljetek meg,hiszen elvileg szereted. Szoval hajra!

2022. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Vannak a neten ingyenesen kitölthető szeretetnyelv tesztek. Nekünk is volt ilyen problémám, a párom ritkán mondta hogy szeret, nem ölelgetett túl gyakran, ilyesmi. Kitöltettem vele a tesztet, az ő szeretetnyelve az ajándékozás. Azóta elfogadtam, hogy ő nem az a típus, aki úgy szeret, hogy jön összebújni, hanem inkább hoz egy fagyit, vagy vesz egy pizzát.
2022. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van de nagyon rosszul esik hogy amikor többen vagyunk egy társaságban akkor soha nem jön oda hozzám az meg kicsit gáznak tűnhet főleg külső szemlélőként hogyha folyton én megyek oda és ő meg egyszer se keres
2022. máj. 21. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok??
2022. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj, oszinte leszek. Az exem ugyanilyen volt, nem hiaba az exem. En voltam a lany. Soha,vagy csak konyorges aran bokolt,nem mutatta ki az erzelmeit. Azt se hogy szep vagyok, Semmit...

Mindenki tanacsolja a kommunikaciot: en rengeteget ultem le vele beszelgetni. Ezeken a jegyeken nem tudsz valtoztatni, hiaba akarsz,nagyon mas a szeretetnyelvetek. Soha nem fogja megadni azt, amire vagysz. Nekem is sok sok honap es felismeres kellett hozza. Rengetegszer voltam szomoru es arra gondoltam hogy lenne e olyan aki jobban szeret?

Ha nem valtozik, engedd el

2022. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Én megértelek utolsó és jogos is az elvárásod, hogy egyezzetek meg a másikkal a szeretetnyelvben. De ha ez el is tér, attól lehet jó egy kapcsolat, csak el kell fogadni, hogy máshogy fejezitek ki magatokat.
2022. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, abszolut mukodhet, ha a felek hajlandoak valtoztatni. Nekem intelligens partnerem volt, megse tudott valtoztatni. Szerintem ez ido utan, nagyon-nagyon kiutkozik, es alapvetoen nem megvaltoztathato
2022. máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!