Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy 2 hónapja még ismertem ezt a lányt és ő önbizalomhiányos, nekem meg bejön és össze is jöttünk! De tudom, hogy van más pasija is! Ma szakítottunk is mert a szemembe hazudott..

[link] ez normális? Este meg elment bulizni... És még ő írta le magát hűségesnek! Ja és láttam a másik csávóval Győrben..


2022. máj. 24. 04:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Előző este össze vesztünk egyébként, mert ő besértődött, hogy ki megyek Dubai-ba és nem viszem őt is! Hát baszki 400ezrem pluszba nincs a zsebembe...
2022. máj. 24. 04:55
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát figyelj, szerintem nem vesztesz vele semmit. Eléggé "szép" szókinccsel rendelkezik (amit láthatóan gyakran használ) nő létére.
2022. máj. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejöttetek, is ilyen volt? Nem is tudom, miért voltatok eddig együtt.

Normális az, ha valaki nem szeret viszont. Ez a csaj nem szeretett viszont.


Viszont remélem, hogy a stílusa nem normális

2022. máj. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Ennek a beszelgetesnek elegge hianyoznak az elozmenyei.


Meg volt beszelve hogy talalkoztok, vagy siman csak kesz tenyek ele allitottad hogy te marpedig ott vagy es akkor is latni akarod ha o nem kivancsi rad? Oszinten szolva egy ilyen felig megkattant hosszerelmest lehet hogy en is elkuldtem volna melegebb eghajlatra.

2022. máj. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jartal hogy megszabadultal.

Csunyan is beszel…

2022. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mivel most érettségizik, így nem nagyon volt ideje rám, mert mindig tanulnia kell! Azt mondta vasárnap, hogy menjek nyugodtan amikor akarok, mert úgy is otthon lesz ezért majd fel tudok menni hozzá! Gondoltam akkor úgy se lesz dolgom hétfőn felmegyek! Persze most fél órája kaptam 2 képet amik kb most nem kicsit törtek össze, mert ahogy lenni szokott, ő több palival irkált és kb csak a pénzem akarta... Rám nem volt ideje de este 10kor letudott menni 2 faluval arrébb.. Vicc kb
2022. máj. 24. 10:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat, akkor tanultal az esetbol.
2022. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért vagy vele együtt 2 hónapja ha ezt csinálja?
2022. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért? Mert megszerettem és az a baj, hogy nagy szívem van! Hűséges típus vagyok és eddig bíztam benne, hogy helyre jöhet ez, mert voltak pillanatok amikor nagyon mély érzelmeket osztott meg velem és nekem a lány tökéletes! Persze ő egész végig dagadtnak tartotta magát meg tartja is, de nekem nagyon is tetszik... Most is bmeg meg hasonlókat írt és amikor rá kérdeztem, hogy kivel van akkor elküldött a f#szba... Aztán elküldtem neki a képeket😅 most meg le lettem tiltva de ennek nincs vége. Vissza kapja amit művelt.
2022. máj. 24. 11:13
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Dagadt.

Kifinomult szókincsed van :(

2022. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!