Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom mindenkire féltékeny....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindenkire féltékeny. Mit kénne csinálnom?

Figyelt kérdés

A barátom minden kire féltékeny. Együtt vagyunk 2 hónapja. Féltékeny az angol és a töri magyar szakos tanáraimra akikhez járok korepra az éretségi miatt.(férfiak 30 évesek kb).Megkérdezte h miért nem női tanárokhoz járok. Mondtam neki mert ők eddigi évek alatt jól feltudtak késziteni.Legutóbb meg vádolt azal hogy megcsalom a mostoha tesomal aki nálam fiatalab (15 éves). Volt hogy elenőrizte hogy hol vagyok. Ha nem mondtam meg hogy melyik barátnőmhöz megyek akkor mondta hogy pasizni megyek.Meg legutóbb le mondtam egy programot mert apumal találkoztam(kint dolgozik bécsben nem látthatom mindig,meg a szüleim elváltak) megsértődött hogy az sokkal fontosab mint vele való tali

19/L



2022. máj. 26. 10:53
 1/10 Thispain ***** válasza:
100%
Szakítani.
2022. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ez a lelki nyomorult volt a legjobb az összes közül? Rohadt gyorsan dobd ki.
2022. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
2 normális nem áll szóba ilyen analfabéta lánnyal.
2022. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen bakker, apud fontosabb mint egy ilyen idióta. Ha az egoja nem bírja elviselni akkor pukkadjon meg.

Mi az ami miatt még vele vagy? Szeretni és meghallgatni a következő párod is tud.

Szakíts, ez nem normális.

2022. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele minnél hamarabb,ez csak rosszabb lesz!
2022. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem normális. Beteg.

Az én barátom (párom) kimegy néha külföldre több napra, mert ott él apukája. Még jó, hogy nem szólok érte.

Most hétvégén pedig megyek koncertre egy barátnőmmel. Ketten. Próbálna meg korlátozni. Repülne.

18L

2022. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás legyen, de tényleg. Aki ennyire féltékeny, az sosem lesz jó hozzád.
2022. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani kell, de gyorsan, ameddig még lehet. Idővel az ilyen kapcsolatokban történnek a bántalmazások, mert a srác birtokolni akar
2022. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Pscihopata a csávód, az ilyennek kezeltetnie kellene magát, ha tényeg komolyan is gondolja.


Mi is szoktuk ezekkel szivatni egymást párommal, de mindkettőnknek poén szintje a dolog egyikünk sem gondolja komolyan, mindíg röhögünk rajta, sosem veszekedtünk még ilyesmi miatt, mert inkább dugás lett belőle...

2022. máj. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
SZakíts vele, ennél csak jobbat találsz majd.
2022. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!