Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire probléma?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire probléma?

Figyelt kérdés

Több hónapja vagyunk együtt a párommal. Tudni illik rólam, hogy nem voltam eddig sose féltékeny, pedig az akkori párjaim csak úgy csaltak megfele...


Ám, amióta együtt vagyunk a mostani párommal, féltékeny vagyok. Tegnap előtt kezdődött jobban az, hogy irritál az, hogy egy régi lány barátnőjével kezdett el újra beszélgetni, de egésznap ezt csinálja. Rám éppenhogy van ideje, plusz nem mindig komoly...


Nem tudom, hogy hogyan reagáljak. Őszintén idegesít ez a fajta érzelem://


Van valamilyen tanácsotok?



2022. jún. 3. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ameddig nem találkoznak sokat, illetve nem érzed azt, hogy elhanyagol téged, addig nagy gond nincs.
2022. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg még nem találkoztak. De kezdem azt érezni, hogy elhanyagol, vagy nem is tudom. Egyszerűen rosszul esik, mivel velem is keveset tud beszélni...
2022. jún. 3. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt meg kell beszélnetek.
2022. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
minek vagy ilyen gyökérrel? ne legyél kapca...
2022. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!