Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kinek mikor volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mikor volt az első fiú-lány kapcsolata? (Hány évesen) 16/F

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

gyerekesen 10 éves koromban, persze nem lehetett az annyira komoly


aztán amikor kb 14 voltam, belémzúgott egy csajszi, de én nem nagyon viszonoztam és nem voltam eléggé érett/tapasztalt hogy rendesen visszautasítsam.


Most, már kb másfél éve irogatok egy lánnyal és most a nyáron hívnám el egy kiadós randira, asszem ebböl egy nyári kaland lesz, ha minden jól megy, mert nagyun alakulóban van és mindketten nagyon oa vagyunk egymßasért.

Akkor most lesz az elsö tényleg komoly kapcsolatom (ha ez így összejön) és nem is akarok mással, nagyon remélem hogy szerencsés maradok, mert tényleg úgy érzem hogy életem szerelme!


19/F

2022. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első, ami már nem ilyen gyerek-szerelem volt, az 15 évesen. Fél évig voltunk együtt.
2022. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 évesen volt.
2022. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen kezdődött
2022. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam és ő is.
2022. jún. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen jöttünk össz, még mindig rgyütt vagyunk. Most 17 vagyok
2022. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!