Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lépjek túl rajta?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta? Biztos hogy jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Nemrég lett vége egy három éves kapcsolatomnak, és rettenetesen hiányzik. Sajnos a kivàltó ok az volt, hogy az utolsó hónapokban egyre kevesebb ölelést kaptam, nem dícsért meg úgy mint előtte, amikor àtjött hozzám videójàtekozott és gameplayeket nèzett. Nem mozdultunk ki sehova, és miután egyszer fizettem mindkettőnknek a kaját, nem maradt pénzem vízre, és ő csak akkor volt hajlandó megvenni hogyha visszaadom majd a pénzt. (Most komolyan, mennyibe került volna 1 víz?) Ezeken mind túlléptem, mivel arra gondoltam hogy előtte milyen jó volt, és ez biztos csak egy ilyen időszak. Aztán megláttam a telefonján az üzeneteit hogy folyamatosan egy lánnyal írkált valami csoportban. Elmondtam neki aranyosan hogy ez zavar, aztán ugyanazon a héten elment azzal a csoporttal bulizni, mert hogy a baràtai és nem tud mit csinálni a ténnyel, hogy a lány is a csoport része. Ott videókat küldözgetett magàról ahogy elvan, amikor felhívtam akkor pedig a csaj vette fel helyette a telefont, hogy baràtkozzunk össze. Lehet hogy túlreagáltam, de megkértem hogy legalább kicsit ne írjon ameddig rendbeteszem magam, és megígérte. Aztán pár óra múlva megint a lánnyal beszélgetett, és azt mondta nem tud választani ezért szakítsunk. Most, hogy szakítottunk egy teljesen más csajt is elkezdett fűzni, amikor pánikrohamom volt és felhívtam hogy nem tudnánk-e valahogy megoldani nagyon bunkó is volt. (Azóta nem kerestem) Ennek ellenére mégis magamat hibáztatom, hogyha máshogy csináltam volna, ha jobban odafigyelek rà és jobban értékelem amikor még minden jó volt, akkor nem történt volna ez... És most fogalmam sincs hogyan lépjek túl, iszonyúan bánt hogy csak pàr nap telt el de ő már szórakozni jàr meg posztolgatja hogy mennyire jól érzi magàt. Nekem nagyon sokat számított az a 3 év amit vele töltöttem.

2022. jún. 23. 22:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
46%
Hány éves vagy?
2022. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
18/L
2022. jún. 23. 22:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Eretlen.

Jo hogy megszabadultal tole.

Majd az ido segit

2022. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Azt h posztolgatja rendszeresen h mennyire jol erzi magat?

Hat en nem azt allapotanam meg…

2022. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne alázd már meg magad. Örülj, hogy megszabadultál tőle.
2022. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, most a legkevésbé sem fog vigasztalni, de utólag bízom benne, hogy azt mondod, igazam van.


Az ilyenért nem kár. Jobb, hogy idejében kiderült, és 18 évesen még mindig nagyon fiatal vagy, simán tudsz új kapcsolatot találni, ami sokkal, de sokkal jobb lesz ennél.

2022. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
hát, tudom milyen nehéz, de telik az idő, és rajossz mekkora fasz volt es banni fogod h ennyit vele maradtal, velem is volt hasonlo, nem tudtam másra ranezni es nagyon hianyzott, azt hittem sosem fog elmulni, de elmult es hidd el rad ennél jobbak várnak!
2022. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
"Lehet hogy túlreagáltam?" Túl KÉSŐN reagáltál! Mért védekezel? Ne kezdj bele a kapcsolatfüggőségbe! Szerinted komolyan ennyit érdemelsz?
2022. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy fáj, de jobb így. Nem szabad egy ilyen emberrel maradni, bármennyire nehéz. Hosszútávon jobb lesz, előbb utóbb megjobban megbantott volna. Nem úgy bánt veled ahogy kellett volna.
2022. jún. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden szakítás fáj. Akkor is, ha jól döntöttél. De becsülöm benned, hogy meghoztad a döntést, és nem maradtál egy olyan kapcsolatban, amiben nem érezted jól magad.
2022. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!