Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen apróságokkal szoktátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen apróságokkal szoktátok meglepni a párotokat, ha hónapfordulótok van?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy mások miket szoktak adni a párjuknak.:)

(A "nem tartjuk a hónapfordulót" és a "nincs párom" válaszokat légyszi mellőzzétek...)



2022. júl. 7. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig a legtöbb ember nem tart hónapfordulókat, főleg akik már évek óta együtt vannak.🤷 Ez inkább a friss kapcsolatokban jellemző. Amúgy mi max annyit szoktunk egymásnak mondani, hogy “boldog X hónapot”, annyival le is volt tudva az egész. Az évfordulókat viszont ünnepeljük.
2022. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, ha az évfordulókat nem felejtem el, h.lye vagy? 😀
2022. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hónapforduló már végleg nem tudom honnan jött, a legtöbb ilyen legyünk együtt párunkkal "ünnep" külföldről került be főleg. Vegyél neki egy tábla csokit vagy egy virágot. Előre szólok, ha minden hónapban ékszerrel, meg maradandó ajándékkal akarod meglepni, akkor 1. ki fogsz fogyni az ötletekből 1 maximum 2 év alatt, 2. pénzzel nem fogod bírni sokáig, igaz nem tudom, hogy éppen milliomos vagy-e vagy sem, átlag fizetésekből indultam ki, 3. ne adj isten, tényleg nem kívánom, DE HA szakítottok, akkor mi lesz.
2022. júl. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!