Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek,a szüleim nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,a szüleim nem kedvelik a párom ?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A párom és én fél éve vagyunk együtt(voltunk) otthon éltünk a szüleivel és úgy alakult hogy a szüleim ki hívtak magukhoz dolgozni,a párom járt dolgozni édesapámmal és a testvéremmel de folyton szidták,hogy nem tud dolgozni,lusta,nem hozzám való meg ienek .

A családomnak senki sem felel meg eleinte kedveltek,de ez valamiért megváltozott.

A tegnap haza utazott vizsga miatt és anyukám ojanokat mondott,hogy nem jöhet ide vissza soha s ők nem szeretik s nekem ez rosszul esett a párom és a szülei hívnak hogy költözzek vissza,de egyrészt nem akarom bántani a szüleim és nem tudok dönteni.

Én 21 vagyok ő 20



2022. júl. 28. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod eldönteni hogy kiállj e a párod mellett, amikor folyamatosan szidják őt a szüleid, akkor hagyd szegény srácot, jobb lesz neki nélküled
2022. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A barátod ezt tudja, hogy a szüleid utálják őt ?
2022. júl. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ateusz válasza:
87%
Hátralévő életed a szüleiddel akarod tölteni vagy a szerelmeddel? A szülők szeretnék, ha úgy cselekednénk, ahogyan ők jónak vélik, féltenek minket, de a döntéseinkért egyedül mi magunk vagyunk a felelősek, ahogyan az eredményeinkért sem okolhatunk másokat. A választ már te is tudod, hisz benne van a kérdésedben: a szüleid megbántottak, a párod családja pedig tárt karokkal vár, egyértelmű a jel, csak lásd meg és cselekedj! De ne feledkezz meg a szüleidről, tartsd velük a kapcsolatot, hisz ők neveltek fel, és kétségem sincs afelől, hogy szeretnek téged. De ne hagyd, hogy ők döntsenek helyetted.
2022. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!