Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem érzek szerelmet de tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzek szerelmet de tudom hogy szeretem meg vonzódom hozzá. Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel alakulnak a dolgok és gyakorlati együtt vagyunk. Imádom a személyiségét meg külsőre is vonz ( igaz az arca annyira nem tetszik ) viszont nálam leginkább a személyisége az ami megfogott. Érzem hogy szeretem meg hogy nekem ő kell viszont nem érzem azt hogy úgy igazán szerelmes lennék:/

Volt már pár kapcsolatom de eddig csak egy lányba voltam igazán szerelmes. Nem szeretném ezt ezzel a lánnyal elszúrni meg semmi de nekem fura hogy amúgy minden jó vele viszont nem érzek szerelmet. Mitől lehet ez?:/

Ti tapasztaltatok ilyet?



2022. júl. 31. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem irányítható. Nincs “mitől”, mert az ok ritkán fogalmazható meg.

Vonzódsz hozzá a személyisége miatt, a teste miatt, de az arca nem tetszik.

Szerelemre nincs recept. Az vagy jön, leterít, vagy elmarad.

A személyiség varázsa intellektuális férfiaknál sokszor erősebben vonzó, mint egy átlagos, vagy szellemtelen, buta nő szép pofival.

2022. júl. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vágysz rá de nem szereted.
2022. júl. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
A szerelem tűnékeny érzelem.
2022. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
62%
Hány évesek vagytok?
2022. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A személyiségébe szerelmes vagy. Szerintem várj egy picit, hátha a külseje később tetszeni fog :)
2022. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj vele közelebbről, akkor kiderül, hogy mi a pontos helyzet.
2022. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Velem is volt ilyen, de ez nem befolyásolta a kapcsit, szóval szerintem ne aggódj.
2022. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Igaz én lányként írok, de szerintem a szerelem is éppen olyan relatív mint a szépség. Kinek mi a szép és ez igaz arra is, hogy kinek mi a szerelem. Mi az ami megfogja a másikban és vonzza.

Nekem is volt olyan, hogy külsőre nem volt az esetem, viszont sok időt töltöttünk együtt, sokat beszélgettünk és azt vettem észre, hogy megkedveltem. Nem tudtam ezt megmagyarázni, mert hát valljuk be külsőleg is valamennyire meg kell hogy fogjon az illető. És el is kezdtem utána úgy is vonzódni iránta szexuálisan. Szóval elég érdekes ez a szerelem dolog, de nálam talán egyszerű a válasz: megtudta azt lelkileg és érzelmileg adni amire vágytam.


Ui.: Ez csajoknál gyakoribb dolog, mint pasiknál mert ők elég vizuálisak, de biztos van nàluk is kivétel.

Úgyhogy minden lehetséges :)

2022. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
100%
Nem vagy szerelmes.
2023. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!