Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk számotokra mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk számotokra mennyire fontos hogy a lánynak milyen a testalkata?

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 02:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Elsődleges szempont, hiszen a külsejével hívja fel a figyelmemet.
2022. júl. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
nagyon fontos, én pl egy duci nővel nem állok le ismerkedni, mert nekem a sportosak jönnek be. Nem a tökéletes kockás hasú,lehet pici pocakja de ennyi.
2022. júl. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

A kisugárzás fontos, aminek része, hogy milyen a külseje.

Írj, ha beszélgetnél róla

2022. júl. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Kizarolag vekony lanyokkal ismerkedek.
2022. júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinek fontos, akinek nem, az hazudik
2022. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
nekem is csak a vékony lányok tetszenek
2022. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos eléggé. Most, hogy az kinek mi, már ízlés kérdése, nekem egyébként a vékony.

Azt pedig nehéz eldönteni, hogy arc vagy alak, mert hiába szép az egyik, összességében nem tetszik. Nem kell tökéletesnek lennie egyiknek sem, kompenzálhatják akár egymást is, de összességében tetsszen. Annyi, hogy az arc ugyebár nem igazán változtatható. Még a stílus is fontos valamilyen szinten.

Csak belső is kevés nálam. Ugyan az igaz mint az alak-arcnál. Fontos mindkettő.

Nekem aki tetszik, mindenben megüt egy bizonyos szintet az én ízlésem szerint.

Haveri társaságban is mindenkinél fontos az alak, csak van akinél nagyobb, illetve szűkebb az intervallum, valamint eltérő. Van akinek kifejezetten a molett, például nekem meg a vékony.

2022. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Igen, fontos, mert így szexuálisan is fog vonzani.

Számomra így fontos: 1. szép, ápolt arc, 2. megfelelő stílus, normális testalkat

2022. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 NTBS ***** válasza:
86%
Fontos. Nekem mindig a duci lányok tetszenek meg.
2022. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Hát duci lányok nem nagyon lesznek az elkövetkezendő pár évben az biztos, ki az milliárdos, aki drága ételeken hízik el ebben az ínységes időkben. Szóval, aki vékony alkatra vágyik, majd most lesz alkalma válogatni bőségesen. :-D Igaz, hogy konditerembe nem fognak járni, mert erejük nem sok mi lesz hozzá, de legalább vékonyak lesznek :-D
2022. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!