Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki irtó aranyos és eddig úgy voltam, miért ne adnék esélyt. Viszont átmentem egy elég durva szakításon, amin még nem tettem túl magam és úgy érzem, hogy egy ideig nem fogok tudni bízni. Kihasználva érzem magam teljesen és így vele se működne. Két évvel fiatalabb, ő 16 éves és fiú… szerintem a korkülönbség is valahogy ebben a korban más, akár milyen érett. A kérdésem az, hogy mit kéne tennem? Úgy érzem az a helyes, ha megszakítom vele a kapcsolatot, de hogyan tegyem? Beszélt már rólam a szüleinek, de nem is találkoztunk… én még csak legjobb barátnőmnek mondtam el, nincs semmi baja vele eddig, de még is úgy érzem, ha lenne bármi később én bántanám meg és ezt nem szeretném.
2022. aug. 1. 07:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Én pedig nyilván 18L
2022. aug. 1. 07:02
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem zártad még le, mondd el neki, hogy nem vagy kész kapcsolatra, sajnálod.


Ha akarsz beszélni róla, írj!

2022. aug. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Mit akarsz te egy 16 éves fiútól 😅 Ez felejtős eleve.
2022. aug. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj... én nem vagyok egy kapcsolat szakártő, de volt több mint egy éve egy nagyon durva szerelmi csalódásom. Még közel se voltam túl a srácon, mikor megismertem a jelenlegi barátomat. Igazából azt kell mondjam, hogy ő rángatott ki abból az egészből. Elsőre csak mint barát közeledett, de kb 1 hónap múlva már a kapcsolat felé mentünk, és majdnem 1 éve együtt vagyunk. Ez csak az én személyes tapasztalatom, de nekem úgy érzem, hogy az új kapcsolat jót tett, mert egyedül nem tudtam volna kilábalni abból a helyzetből.
2022. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as igazából ez attól is függ milyen érett, alapvetően mindig idősebb barátom volt. De ismerek nem egy fiút, akinek van idősebb barátnője. 1-es köszönöm és az utolsónak is. Igazából nehéz, mert tényleg aranyos, de valahogy most azt érzem csak megbántanám és ezt nem szeretném vele tenni.
2022. aug. 1. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele őszinte. Ha nem érti meg, az nem a te bajod.
2022. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!