Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm bekerült bentlakáso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B123 kérdése:

A barátnőm bekerült bentlakásos egyetemre (katonai infokommunikációra). A távkapcsolat miatt félek hogy nem lesz hűséges. Ti voltatok hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.A barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt. Jó a kapcsolatunk.Egy hete egyik szaktarsaval kaptam a beszelgetesen messengeren. Nagyon nyomott a dolog, ezt észre vette és ezek utan faggatott.Elmondtam neki hogy zavar az hogy a szaktarsaval beszélget. Elkértem telefonjat hogy megnézzem a beszélgetést. Mondta, hogy nyugodtan nézzem meg... a legutóbbi beszélgetését muttata majd amikor feljebb tekertem akkor ideges lett és hogy azokat ne nézzem, majd ezzel nem törődtem és olvastam tovabb. Amig olvasgattam a beszélgetésüket látván a srác oldaláról a közeledő szándékot.pl.: hogy egyetem alatt segithetnenek egymasnak és ha van valami amit a barátnőm nem ért akkor beülhetnének a könyvtárba vagy egy kávézóba és elmagyarazna neki. eközben a barátnőm eltörte a napszemüvegét míg én hangosan felolvastam neki a beszélgetést illetve a sziveket, smilekat.

Most katonai gólya táborban van ami 3 napos és kötelező ott aludniuk. Erről annyit kell tudni hogy különböző programokkal tarkított ez a tábor. Például reggeli közös torna stb...

Most volt valami ivós játék amiben elvileg nem vett részt.

Nekem ő az 5. kapcsolatom. Neki én a második vagyok. Egymással tervezzük a jövőnket de a távkapcsolat miatt ami miatt csak hétvégente vagy 2hetente látnánk egymást és ilyen kételyeim merültek fel nem tudom hogy meg e fogok tudni benne bízni. Hívhattok pesszimistának vagy barmi negativ tulajdonsaggal bíró jelzőnek de az elmult napokban ezen agyalok, főleg azért mert most is egy ideje nem is elérhető. Félek hogy meg fog csalni és nem fogja elmondani. Nektek erről mi a véleményetek? Esetleg van/volt valaki hasonló cipőben? Várom a gondolataitokat.



2022. aug. 4. 21:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%
Persze, hogy meg fog csalni, ha hosszabb időre elkerül, de ez az élet rendje. Én is megcsaltam az egyetemista barátnőmet meg ő is engem, nincs ezzel az égvilágon semmi gond, nagyon besültnek és hűségesnek kell lennie valakinek, hogy távkapcsolat fennmaradjon és rá se nézzen a több száz őt körbevevő csávóra.
2022. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%

Én nem akarom, nem tudom megítélni, hogy a barátnőd hűséges lesz-e vagy sem?!

Egy bennlakásos egyetem nem tiltja a nemi közösülést a tanfolyás alatt!:)))

Én voltam céges "összetartáson", és nagyon eredményes voltam: esténként mindig mással tartottam össze!

Ha tovább tartott volna, szinte minden kolleginával összeért volna a vége:)

Ne idegesítsd magad, akikkel "összetartottam", szinte senki nem vált el a párjától - ez hozzátartozik a munkahely iránti lojalitáshoz!Mindenki bedobja a legnagyobb "értékét"...

Ne idegeld magad - te leszel az utolsó, aki értesül a közös lelkesedésről!

Persze ha értékes a kapcsolatod, akkor fel sem merül benned, hogy megcsalhat, mert akkor biztosan tudod, hogy NEM!

Csak hát felmerült... és ezt a minősítést TE állítottad ki!

2022. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha szereted, akkor ne kételkedj benne és ő sem fog benned, ha minden oké köztetek.
2022. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de nekem nem tűnik ez a kapcsolat olyan szeretetteljesnek, hogy működőképes legyen távkapcsolatban. Az alapján amit te leírtál, már akkor féltékenykedni kezdtél, mikor még el sem ment, a lány pedig ezek szerint nyitott mások felé is, bár lehet szimplán barátkozós és nem veszi fel bóknak amit más fiú szán neki.

"Egy ideje nem is elérhető" én a gólyatáborban talán annyit néztem meg a telefonomon mennyi az idő, annyi a program, új impulzus, nem mással foglalkozol, hanem a helyzettel. Nem kell mindent azonnal tudni, majd hazaér szépen elmeséli,rajtad kívül is lehet élete.

Összességében azt gondolom, hogy a bizalom és a jó kommunikáció elengedhetetlen, hogy egy kapcsolat működjön. Beszéljétek meg ki hogy tervez, kinek mire van szüksége, mi felel meg nektek, lehet ez működőképes, ha tényleg együtt akartok lenni. Kiemelném, hogy ez mind csak "szerintem" van így, nem egy mindenkivel össze illő vélemény.

2022. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Én a helyedben szakítanék.

Nem azért, mert megcsalna, hanem mert megmérgezed a kapcsolatotokat és mindketten rámentek.

Nem várhatod el a barátnődtől, hogy ne beszélgessen a szaktársaival. Hatalmas segítség, ha van ismerős a szakon, akivel tudtok egymásnak segíteni, akár jegyzettel, akár közös tanulással.

Mit görcsölsz amúgy auon, hogy megcsal és nem mondja el? Majd idegeskedj akkor, ha kiderülne valami. Addig meg csak tönkreteszed a kapcsolatotokat a folyamatos féltékenykedéssel.

2022. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Huh, szegény lány... Látszik hogy tapasztalatlan, én akkor hagytalak volna ott amikor kiverted a hisztit hogy szóba mer állni valakivel.
2022. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
#1 És még büszke is vagy rá, csak gratulálni tudok
2022. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

Az első 2 válasz elég baromság. Viszont tényleg ajánlott átbeszélni hogy most ki mit akar. Nem bízol meg benne, úgy meg hosszútávon nem marad meg a kapcsolat. Ha olyannak ismered aki képes félrelépni akkor kíméld meg magad.


Amúgy nem is hosszú idő amíg külön vagytok. Pár nap. Ha 1 hónapban 2x találkoznátok max. akkor talán érthető lenne. Ha meg akar csalni akkor tökmindegy hogy 10 vagy 100 km van köztetek.

2022. aug. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%

8 - az első két válasz miért baromság?!

Azért mert az a valós ÉLET, és nem a nyálas képzelgések?

Minden kapcsolat megrontója a féltékenység!!!

Az a baromság, amikor valaki megköveteli a hűséget!

Ha a hűséget meg kell követelni, akkor az már sz@rt sem ér!

2022. aug. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
41%

Odaköltözni nem tudsz a közelébe? Vagy megtanulni vezetni, és szerezni egy kocsit és gyakrabban látni?

De a bizalom tényelég fontos, ha meg akar megcsal, ha meg szeret, akkor nem. A pasik meg fognak hozzá közeledni, a chatben az ő reakciói számítanak, nem a közeledő félé. De amúgy meg facér nézegeted a chatjét? A féltékenységről ma már eléggé azt gondolják, hogy egy beteges dolog és kb önbeteljesítő, mert túlzottan akarja kontrollálni a másikat. Szóval belső béke, testvérem. Önismeret.

2022. aug. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!