Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyenkor mit kéne tennem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kéne tennem? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Remélem jó témához írok:D


Szóval 1 éve együtt vagyok egy fiúval. Nagyon rendes, minden jól indult.

Deee fél éve kb ő le szeretne feküdni velem. Amit meg is értek mert ennyi idő után az emberek már engedni szoktak. Nos… én még szűz vagyok és egyáltalán nem szeretnék szexelni, még. 17 éves lettem januárban. Egyfolytában azzal nyaggat, hogy ő már mennyire szeretné. De én még elvagyok a kis életemmel és még nem érzem, hogy teljesen megérettem volna rá. Vele szeretném elveszíteni de nem most és úgy érzem, hogyha ez így megy tovább el fog hagyni emiatt. Ő 18.

A fiú azt hiszi miatta nem szeretném, mindig mondom neki, hogy nem vele van baj, csak még nem állok készen és ha megtennénk én biztosan megbánnám. Nekem ez még korai.


2022. aug. 6. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet jobb, ha mást keresel, aki Miattad van Veled és tud várni.

Ha elhagy emiatt, mert Te még nem akarod, akkor lehet úgy a jobb igazából.

2022. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nincs Veled baj, Én úgy gondolom! Számomra nem lenne gond olya barátnő, aki még szűz akarna maradni, megérteném és elfogadnám Őt.
2022. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj ezzel, viszont tényleg érdemes mást keresni, mert, ha tényleg szeretne téged, akkor éveket is várna erre és nem sürgetné, főleg úgy, hogy tudja, hogy nem szeretnéd.
2022. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Nincsen veled baj ha nem is érzed magad úgy, hogy készen állnál biztosan rosszul is esne meg a szívednek főleg. Ha így viselkedik a párod veled nem valami jó pont... Ha szeret téged képes várni és felfogni, ha pedig ott hagy téged ezért akkor nem őt szánták neked.


Szintén szűz 19L

2022. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a te életed, a te tested, a te döntésed. Ha emiatt elhagy, akkor valójában sosem szeretett igazán.
2022. aug. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy vele akarod majd, csak nem most. Ha azzal van problémája, hogy azt hiszi miatta nem szeretnéd, ez lenyugtatja. Ha meg szimplán azzal van baja, hogy nem fekszel le vele, akkor jobb neked nélküle.
2022. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!