Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha már nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már nagyon szeretnék egy kapcsolatot, de senki sem akar velem semmi komolyat ?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és még soha nem volt valódi kapcsolatom, szóval még csak a kézfogásig sem jutottam el..Tudom, hogy még mindig fiatal vagyok, és nem kell elsietni ezeket a dolgokat, de itt nem is a szexről meg ilyenekről van szó, én csak szeretni akarok valakit, és megtapasztalni mindazokat az apró dolgokat, amiket látok, hallok a kortársaimtól. Kérlek ne írjátok azt, hogy “majd úgyis megtalál a szerelem”, mert tudom, hogy engem nem fog megtalálni, hacsak nem keresem. Nem járok el sehová (suliba sem, mert megántanuló vagyok), így számomra nem olyan egyszerű az ismerekedés. Online ismerkedéssel meg az a baj, hogy a fiúk 90%-a csak ilyen alkalmi flingeket keres. És őszintén távkapcsolatba amúgy sem mennék bele, egyszer próbáltam, de nem lett jó vége..Nem tartom magam csúnyának, szóval nem hinném, hogy az lenne a probléma. Ugyanez igaz rám személyiség téren is, kedves, törődő, és vicces vagyok. Vannak kisebb mentális problémaim, de nem kell semmi komolyra gondolni. Nem tudom mit csináljak, már kezd elégge idegesíteni ez a dolog, de ugyanakkor nem szeretném erőltetni, mert az nekem sem tesz jól. Te mit gondoltok ?

2022. aug. 10. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Én az egyszemélyes kapcsolatot tudom javasolni (nem viccből, tényleg működik a dolog és sokkal kiegyensúlyozottabb tud lenni, mint egy kétemberes hercehurca, szóval nyugodtan nézelődj a témában)
2022. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

legyél sokat emberek között. buli, koncert, táncház, disco, könyvtár, strand, sétálóutca

sportolj, az javítja a szociális készségeket is.

2022. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Tarskereso, addig amíg nem talalsz komolyabb sracot abvan a naradek 10%ban. Hobydat uzod es kozben ismerkedsz, baratokkal elmesz ide oda v az o isnerosein keresztul.

Tudom mirol beszelsz 21eves koromig kuzkodtem ezzel, de meg igy is azg mondom ne gorcsolj es eroltesd mert porul jarsz ha ennyire ketsegbe esett vagy a temaban. Mas eszre veszi es ha olyan kihasznal :( es bant majd amihez képest ez a kis magány egy hawaii nyaralás. Szoritok h legyen szerencsed mihamarabb, de probalj fejben tovabbra is logikus es eszszeru maradni, ne menj bele semmi olyanba amit nem szeretnel ha meg nem erzed magad készen. Csak azert mert a masik mar akarna ezt v azt. Ez ket emberes dolog es mindketto ugyan olyan fontosnak kellene h legyen az akarata beleszolasa a dolgokba. Plane igaz ez ha tapasztaltabbal jossz ossze, tobbet fog tudni az eddigiekbol de ugyan ugy semmit a tietekbol szóval ne felj attol ha benazol v ne tudsz valamit ez egy olya ut amit kettotoknek kell bejarnotok es kitapasztalni.

2022. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szivessa3 ***** válasza:
59%
Még bőven van időd, nem kell elsietni a dolgokat. Ne is erőltesd a dolgot, majd jön, aminek jönnie kell. Lesz olyan fiú online is, aki rendes kapcsolatot akar veled, csak sokkal kevesebben vannak és emiatt nehéz őket megtalálni, de ne add fel, csak lazán kezeld a dolgokat és sikered lesz.
2022. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!